Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Apklausa

Energetikos ministerija kviečia dalyvauti apklausoje, kuri padėtų nustatyti, ar pakanka informacijos apie galimybes gaminti elektros energiją savo poreikiams bei kokiu būdu būtų patogiausia gauti šią informaciją

Elektros energijos gamyba sau

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Skelbimai

Šių metų sausis šiltesnis ir pigesnis

2017-02-10

 

Pagal surinktus daugiabučių gyvenamųjų namų šilumos suvartojimo duomenis 2017 m. sausio mėnesį Kupiškyje dėl aukštesnės lauko temperatūros bei sumažėjusios šilumos kainos sąskaitos už šildymui suvartotą šilumą vidutiniškai 23 proc. mažesnės, nei už tą patį laikotarpį prieš metus.

 

 

Kupiškyje vidutinė oro temperatūra 2017 m. sausį sudarė 3,1 laipsnio šalčio, o prieš metus tuo pačiu laikotarpiu siekė 8,4 laipsnio šalčio. Šilumos kaina mažėjo 6,2 proc., palyginti su galiojusia 2016 m. sausio mėnesį.

 

AB „Panevėžio energija“ duomenimis 2017 m. sausio mėnesį Kupiškyje būsto vienam kvadratiniam metrui šildyti vidutiniškai suvartota 20,18 kWh šilumos ir mokestis už patalpų šildymą vidutiniškai sudaro 1,14 Eur/m2. 50 kv. metrų buto šildymas gyventojams vidutiniškai kainuos 57 Eur, 2016 m. sausį mokėta apie 74 Eur.

 

Mažiausiai už šilumą mokės renovuotų namų gyventojai. Kvadratinio metro ploto buto šildymui vidutiniškai suvartota 12,21 kWh ir kainuos 0,69 Eur. Tokiu atveju 50 kv. metrų ploto buto šildymas renovuotuose namuose kainuos apie 35 Eur. Praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu už tokio pat ploto būstą mokėta apie 56 Eur.

 

Didžiausių sąskaitų sulauks gyventojai, kurių namuose kvadratinio metro ploto šildymui suvartota apie 29,89 kWh. Tokių namų gyventojai už vieno kvadratinio metro šildymą vidutiniškai mokės 1,69 Eur ir 50 kv. metrų ploto buto šildymas kainuos apie 85 Eur. 2016 m. sausį mokėta apie 123 Eur.

 

AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje www.pe.lt / Gyventojams/ Šilumos suvartojimas daugiabučiuose namuose/ Namo informacija – Kupiškio rajonas/ galima sužinoti kiek gyvenamieji namai suvartojo šilumos vienam kvadratiniam metrui šildyti ir kiek tenka mokėti už buto kvadratinį metrą.

 

.

 

Daiva Paulauskienė

AB „Panevėžio energija“

Atstovė spaudai

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-02-10 13:47
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“