Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Informacija dėl vakcinacijos nuo COVID-19

Kupiškėnų vakcinavimas

Statistika (atnaujinta 2021-05-05)

 

4 569

28,45 proc.

Iš viso bent vieną skiepo dozę gavusių kupiškėnų

Bent vieną skiepo dozę gavusių kupiškėnų dalis

_______________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

Atminkite jeigu sirgote COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) skiepytis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina galite praėjus 180 dienų laikotarpiui nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) nustatymo dienos.

 

Jeigu prieš skiepijimą Jums buvo atliktas IgG antikūnų tyrimas ir jo rezultatas teigiamas – skiepytis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina galėsite praėjus 60 dienų laikotarpiui nuo teigiamo IgG antikūnų tyrimo rezultato dienos.

 

Į prioritetines grupes patenkantys, bet kvietimo skiepytis nesulaukiantys gyventojai kviečiami patys kreiptis į savo gydymo įstaigą.

 

Kupiškio rajono savivaldybė informuoja gyventojus, kad vakcinacijai nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) Kupiškio rajono savivaldybėje gyvenantiems gyventojams yra paskirta ir vakcinaciją vykdo VšĮ Kupiškio PASPC. Jei jūs esate prisirašę prie kitos gydymo įstaigos, Jūs vis tiek būsite paskiepyti, jei to pageidausite.

 

Raginame  65+ prioriteto  asmenis aktyviai registruotis vakcinacijai pas savo šeimos gydytoją. Gavus tikslią informaciją, kada Kupiškio rajono savivaldybę pasieks vakcina, skirta šiai prioritetinei grupei, senjorams VšĮ Kupiškio PASPC ar UAB „Medicinos namai“ individualiai telefonu praneš, kada, kur ir kaip jie bus skiepijami. Bus paskirta vakcinacijos data ir laikas, nurodyta vieta ir kabinetas, taip pat antrojo skiepo data. Vakcinaciją atliks VšĮ Kupiškio PASPC darbuotojai. Vakcinacija yra savanoriška, o tiek vakcina, tiek skiepijimo paslauga nemokama.

 

 

Telefonai pasiteirauti dėl vykstančios vakcinacijos:

VšĮ Kupiškio PASPC, tel.: (8 459) 46289,  (8 459) 46281.

UAB „Medicinos namai“, tel. 8 619 85323.

 

Vakcinacijos koordinatorė Kupiškio savivaldybėje savivaldybės gydytoja Karina Vasiljeva.

 

Kupiškio rajono savivaldybė, pagal galimybes, prisideda prie sklandaus vakcinacijos proceso ir senjorams, negalintiems atvykti į vakcinacijos vietą, gali būti suteikiama pavėžėjimo į vakcinacijos vietą paslauga. Asmenis, negalinčius atvykti į vakcinacijos vietą, kviečiame susisiekti su savo seniūnijos seniūnais: Kupiškio sen. Ž. Vanagas: 8 698 00743, Alizavos sen. R. Ribokaitė: 8 682 18334, Noriūnų sen. I. Varnytė: 8 61740201, Skapiškio sen. R. Kiaulėnas: 8 610 11650, Subačiaus sen. L. Čiuliepienė: 8 694 55996, Šimonių sen. G. Černius: 8 686 48068.

 

Atkreipiame dėmesį, kad gydymo įstaigų darbuotojai neprašys savo pacientų pateikti elektroninės bankininkystės duomenų ar kitos asmeninės informacijos. Jei susidurtumėte su tokiu prašymu, jokiais būdais neatskleiskite šios informacijos, nes tai gali būti telefoniniai sukčiai.


Primename, kad vakcinacija yra savanoriška, o tiek vakcina, tiek skiepijimo paslauga – nemokama. Visos vakcinos, kuriomis skiepijama, yra saugios, patvirtintos atsakingų Europos Sąjungos institucijų, bet po skiepo gali būti šalutinis poveikis – skausmas, paraudimas, patinimas dūrio vietoje, galvos ar raumenų skausmas, nuovargis, karščiavimas. Šie požymiai rodo, kad imuninė sistema veikia ir mokosi atpažinti bei sunaikinti virusą. Paprastai šalutinis poveikis praeina per porą dienų. Nepraėjus šiems simptomams, rekomenduojama kreiptis į šeimos gydytoją.

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2021-05-05 10:42
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“