Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Naujienos ir aktualijos

Asmenų prašymų nagrinėjimo ir aptarnavimo Kupiškio rajono savivaldybės administracijoje rezultatai

2021-12-21

Kupiškio rajono savivaldybės administracija, siekdama užtikrinti kuo geresnę asmenų aptarnavimo ir jų prašymų nagrinėjimo Savivaldybės administracijoje (seniūnijoje) kokybę, š. m. gruodžio mėnesį atliko anoniminę apklausą. Gyventojų buvo prašoma užpildyti anketą iki gruodžio 20 d.

 

Apklausos rezultatai parodė, kad per pastaruosius 12 mėnesių 78,6 proc. apklaustųjų kreipėsi į Kupiškio rajono savivaldybės administraciją. Didžioji dalis respondentų (82,1 proc.) teigė esantys pakankamai informuoti apie Savivaldybės administracijos (seniūnijos) darbo laiką, o daugiau nei du trečdaliai atsakiusiųjų (71,4 proc.) mano, kad nustatytas asmenų priėmimo laikas yra patogus.

 

Taip pat buvo siekiama išsiaiškinti, kokiu tikslu Kupiškio krašto žmonės dažniausiai kreipiasi į Savivaldybės administraciją. Tyrimo rezultatai rodo, jog pusė (50 proc.) respondentų kreipiasi į administraciją siekdami informacijos, o 42,9 proc. - dėl paslaugos suteikimo. Didžioji dalis (64,3 proc.) apklausoje dalyvavusių žmonių teigė, jog atsakymo iš Savivaldybės administracijos sulaukia iš karto, o 78,6 proc. - tenkina atsakymo pateikimo terminas.

 

Savivaldybės administracijoje (skyriuje ar seniūnijoje) aptarnavusių valstybės tarnautojų / darbuotojų bendravimą su klientais labai gerai vertina 57,1 proc. respondentų. Daugiau nei pusė (60,7 proc.) atsakymus pateikusių asmenų nepastebėjo jokių aptarnavimo problemų.

 

Apklausos metu buvo prašoma teikti pasiūlymus dėl paslaugos suteikimo ir aptarnavimo kokybės gerinimo Kupiškio rajono savivaldybės administracijoje. Respondentai išreiškė pageidavimą skirti daugiau dėmesio žmonių saugumui bei gatvių apšvietimui.

 

Su anoniminės apklausos rezultatais galite susipažinti čia.

 

 

 
 
Informaciją atnaujino: Asta Vilimė, Vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė
Informacija atnaujinta: 2021-12-21 14:21
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“