Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Informacija apie keleivinių traukinių maršrutą Panevėžys–Šiauliai–Mažeikiai

2022-12-28

UAB „LTG Link“ (toliau – Bendrovė) informuoja apie parengtą traukinių eismo maršrutą, Radviliškio, Šiaulių, Akmenės, Mažeikių, Panevėžio miestų rajonuose, įsigaliosiantį 2023 m. sausio 2 d.

 

Bendrovė 2022 m. rugpjūčio mėn. pabaigoje kreipėsi į Kupiškio, Radviliškio, Rokiškio, Šiaulių, Akmenės, Mažeikių, Panevėžio, Klaipėdos ir Šilutės rajonų savivaldybes siekdama jose inicijuoti aptarimą dėl viešosios keleivių vežimo geležinkelių transportu paslaugos, t. y. keleivių vežimo traukiniais, subsidijavimo kriterijų, esamų keleivių vežimo rezultatų, galimų sprendimų užtikrinant žaliąjį viešąjį susisiekimą traukiniais šių savivaldybių regionuose bei galimybių pritraukti daugiau keleivių. Pokalbiai su savivaldybėmis dėl jose gyvenančių žmonių pervežimo poreikių tęsiami, tačiau šiuo metu priimtas geriausias sprendimas, kaip užtikrinti būtinąjį susisiekimą regione pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą.

 

Pranešame, kad kitų metų pradžioje Bendrovė pradės vykdyti veiklą pagal traukinio maršrutą Panevėžys – Šiauliai – Mažeikiai (toliau - Bendras maršrutas). Šis maršrutas, kaip ir kiti, bus iš dalies finansuojami valstybės subsidija.

Bendras maršrutas pakeis 2022 metais vykdomus maršrutus Šiauliai–Panevėžys, Radviliškis–Mažeikiai, Radviliškis–Šiauliai, todėl jame galios į pastaruosius maršrutus įsigyti terminuoti bilietai. Tuo atveju, jei keleiviai nuo sausio 2 d. startuojančiame maršrute nepageidaus naudotis turimais terminuotais bilietais, jie bus kviečiami kreiptis į bendrovės klientų aptarnavimo specialistus dėl lėšų grąžinimo už nepanaudotas terminuoto bilieto dienas nuo sausio 2 d.

Siekiant užtikrinti būtinąjį viešąjį susisiekimą ir atitikti kuo didesnės visuomenės dalies poreikius, bendro maršruto reisai bus organizuojami 8 kartus per dieną – t. y. taip pat dažnai, kaip ir iki šiol kursavę maršrutų Šiauliai-Panevėžys ir Radviliškis-Mažeikiai traukiniai.

 

Bendrovę tęs susisiekimo užtikrinimą tarp Panevėžio, Šeduvos, Radviliškio, Šilėnų, Zoknių, Šiaulių, Kuršėnų, Akmenės, Viekšnių, Mažeikių bei šioje geležinkelio trasoje esančių kitų tarpinių miestelių kaip ir iki šiol. Taip pat ir toliau analizuos maršruto duomenis, keleivių srautus ir jų lūkesčius – esant poreikiui ir galimybėms, į juos bus atsižvelgiama, o traukinių tvarkaraštis koreguojamas.

 

Atsižvelgiant į technines galimybes, traukinio, vykdančio bendrą maršrutą, sustojimo laikas Šiaulių geležinkelio stotyje bus suderintas su kitais Bendrovės traukiniais vykstančiais į Lietuvos didžiuosius miestus, t. y. Vilnių, Kauną ir Klaipėdą, taip keleiviai galės patogiai pasiekti norimą Lietuvos miestą keliaujant Bendrovės traukiniais.  

Traukinio bilietus į minėtą maršrutą bus galima įsigyti nuo gruodžio 22 d.

 

 
 
Informaciją atnaujino: Justinas Kareiva, Vidaus administravimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2022-12-28 08:38
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“