Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Naujienos ir aktualijos

Savivaldybės administracijos direktorius dalyvavao Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginyje

2021-10-22
2021 m. spalio 21 d. Savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Jakštas dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamame verslo forume „Lietuvos krepšinio vizija ir perspektyvos“, kurio metu buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi Panevėžio ir Utenos regionų bosai.
 

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo forume-kontaktų vakare išrinktas geriausias 2021 metų Panevėžio bosas –  bendrovės Panevėžio autobusų parko vadovas Arnoldas Gražys.

Geriausio boso rinkimai vyko jau devintą kartą.

„Išlaukėme metus, tačiau likome ištikimi savo tradicijomis. Geriausią bosą renkame jau devintą kartą. Šiemet šiek tiek ir pakeitėme taisykles, kad kiekvienais metais būtų vis įdomiau ir rinkimai įneštų netikėtumų“, – kalbėjo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Verslo kontaktų vakare dalyvavo ir geriausiems bosams apdovanojimus įteikė specialieji svečiai: naujasis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vidas Gedvilas ir LKF komunikacijos ir marketingo vadovas Mindaugas Gobikas.

Be tradicinio metų boso, šiais metais buvo renkami ir vicebosas ir metų bosė. Tad geriausiu Panevėžio vicebosu išrinktas bendrovės „Komex“ vadovas Robertas Preidys, geriausia metų bose – bendrovės „SDG“ Panevėžio filialo vadovė Ramunė Daunorienė.

Beje, ketvirtą kartą rinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Samsonas motorsport“ vadovas Martynas Samsonas. Metų Utenos vicebosu išrinktas „Utenos trikotažo“ vadovas Petras Jašinskas, metų bose – „Rokiškio pieno gamybos“ direktorė Ligita Trumpaitė-Lumpickienė.

Kaip sako Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, tokie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą.

 

Šiais metais geriausio boso rinkimuose buvo nominuoti 54 Panevėžio PPAR priklausančių įmonių vadovai. Utenoje geriausią bosą buvo galima rinkti iš 23 kandidatų.

 

Informacija ir nuotrauka iš https://paneveziorumai.lt/lt/panevezio-prekybos-pramones-ir-amatu-rumai-isrinko-geriausia-2021-uju-metu-bosa/

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2021-10-22 14:02
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“