Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą

2007-01-15

Kupiškio rajono gyventojus,norinčius dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse ir varžytis dėl raštingiausio Lietuvos piliečio titulo, kviečiame sausio 27 d. 10.45 val. į Savivaldybės posėdžių salę (Kupiškis, Vytauto g.2, III aukštas).

Konkurso pirmojo turo, kuris vyks savivaldybėse, koordinatorė Kupiškyje – Savivaldybės administracijos Kanceliarijos skyriaus specialistė Stasė Krestovienė . Norintys dalyvauti turėtų kreiptis į ją arba tiesiogiai (30 kabinetas), arba tel.: 355 21, 8 698 34048, arba el.paštu spauda@kupiskis.lt.

Sausio 27 d. 11 val. per Lietuvos pirmąją ir Lietuvos televizijos antrąją programas bus skaitomas specialiai rašytojų sukurtas tekstas. Vasario 17 d. Vilniuje vyks finalinis turas, kuris taip pat bus transliuojamas per Lietuvos nacionalinę televiziją.

Nacionalinį diktantą rengia politikos savaitraštis „Atgimimas” kartu su pernykščiais partneriais: Valstybine lietuvių kalbos inspekcija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Lietuvos savivaldybių asociacija ir kt.Šiais metais prie diktanto projekto rėmėjų prisijungęs Tautinių mažumų ir išeivijos departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės talkins burdamas lietuvių bendruomenes užsienyje, kad tą pačią dieną ir tą pačią valandą prie to paties diktanto teksto palinktų po visą pasaulį išsibarstę lietuviai.
Šiemet, kaip ir pernai, diktanto konkurse negalės dalyvauti moksleiviai ir lituanistai, tačiau visos Lietuvos mokyklos  kviečiamos prisijungti ir sausio 27 d. surengti savo moksleivių varžytuves.

 
 
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“