Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Naujienos ir aktualijos

Siūlykite „Lietuvos garbės“ apdovanojimų vertus žmones!

2007-01-22

Ketvirtus metus iš eilės TV3 pristato socialinį projektą ”Lietuvos garbė”.   „Lietuvos garbė” –  tai specialios laidos „Vakaro žiniose” apie iškiliausius šalies žmones ir iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvauja aukščiausi šalies vadovai, žinomi kultūros, meno, sporto žmonės ir, žinoma, projekto laureatai.

Projektas prasidės jau šių metų vasarį ir baigsis iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurią TV3  transliuos per šv. Velykas. 

Projekto kūrėjus domina didelius ir mažus žygdarbius atlikę žmonės- tiek suaugę, tiek vaikai. Taip pat pareigūnai, kurie sudėtingiausiomis aplinkybėmis vykdė savo  pareigas – galbūt net rizikuodami savo gyvybe, sveikata, šeimos gerove.  Mums įdomūs ir tie, kurie daugelį  metų, o gal ir visą savo gyvenimą  aukojasi dėl kitų. Taip pat ir tie, kurie garsina Lietuvą savo ypatingais darbais, talentais, kūryba, išradimais, pasišventimu kilniems tikslams.  Būsime dėkingi, jei pasiūlysite mus keletą ”Lietuvos garbės” apdovanojimų vertų žmonių, gyvenančių Jūsų apskrityje.

2006 metais ”Lietuvos garbės” apdovanojimai skirti:  širdies chirurgui Vytautui Jonui Sirvydžiui (nominacija „Metų pareiga”),  Afrikoje ir Lietuvoje misiją atliekančiam vienuoliui Hermanui Šulcui, kuris globoja šimtus našlaičių (nominacija „Metų pašaukimas”), motinai, paaukojusiai vienturčio sūnaus organus Violetai Dimavičiūtei (nominacija „Metų žygdarbis”), moteriai, kuri atsidavusiai globoja onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimas Editai Abrukauskienei (nominacija „Metų geradaris”), moteriai, kuri padeda neregei anūkei siekti aukštojo mokslo Elenai Safijanovskajai (nominacija „Metų pasiaukojimas”).   Pagerbti ir trys vaikai, kurie dramatiškiausiomis aplinkybėmis išgelbėjo artimųjų gyvybes, tinkamai sureagavo ekstremaliose situacijose (nominacija „Metų drąsos vaikas”).  2005 metais įvertintas ir „XXI amžiaus knygnešys”-  žurnalistas Bernardas Šaknys, daugybę metų skleidžiantis lietuvišką žodį ir nešantis lietuvišką spaudą į lietuvių kaimus Baltarusijoje.  Visi laureatai apdovanoti vertingais prizais ir „Lietuvos garbės” statulėlėmis iš aukso, sidabro bei marmuro. Šių metų nominacijos išlieka tokios, kokios buvo ir ankstesniais metais. 

Drąsos, kilnumo  ir pasiaukojimo  istorijas projektui „Lietuvos garbė” prašome siųsti adresais: TV3 „Lietuvos garbė”, Nemenčinės pl. 4, Vilnius. Taip pat elektroniniu paštu:  [email protected]
Tel.: 8-60681122.  Faks. :  (8-5) 2764253

Pageidautume Jūsų kandidatų sulaukti iki vasario mėnesio.  Tačiau pasiūlymų lauksime ir  vykstant projektui – iki kovo mėn. 

Kandidato anketa (pdf) »

Kandidato anketa (Ms Word) »

 
 
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“