Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Rinkliava už leidimų pardavinėti pirotechnikos priemones išdavimą

2006-11-28

Savivaldybės taryba patvirtino Vietinės rinkliavos už leidimo pardavinėti I, II ir TO klasės civilines pirotechnikos priemones išdavimą nuostatus.

Vietinė rinkliava už leidimo pardavinėti I,II ir TO klasės civilines pirotechnikos priemones  išdavimą yra Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nustatyta privaloma įmoka.Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto valdymo skyrius, vadovaudamasis Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nustatyta Leidimų pardavinėti I,II ir TO klasės civilines pirotechnikos priemones išdavimo tvarka, sumokėjusiems rinkliavą fiziniams ir juridiniams asmenims išduoda leidimus pardavinėti civilines pirotechnikos priemones.Pardavinėti minėtas pirotechnikos priemones leidimai išduodami nuo gruodžio 20 iki sausio 10 d. Rinkliava mokama Panevėžio apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai ir įskaitoma į Kupiškio rajono biudžetą.Sumokėta vietinė rinkliava negrąžinama.

Rinkliava už leidimo pardavinėti I,II ir TO klasės civilines pirotechnikos priemones išdavimą – 50 litų, už dublikatą -30 litų.

 

 
 
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“