Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Naujienos ir aktualijos

Pirmasis bendradarbiavimo sutarties įgyvendinimo žingsnis

2021-11-30

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 30 d. įvyko Kupiškio rajono savivaldybės ir Slobožansko gyvenvietės (Ukraina) vadovų ir atsakingų darbuotojų nuotolinis susitikimas. Bendradarbiavimo sutartis, pritarus Savivaldybės tarybai, su Slobožansku pasirašyta 2021 m. gegužės 26 d.

Meras Dainius Bardauskas ir Slobožansko gyvenvietės tarybos pirmininkas Ivanas Kaminskis apsikeitė nuomonėmis apie kasdienius darbus, kitų metų biudžeto reikalus, ateinančių švenčių renginius.

Tarybos pirmininko pavaduotoja Olena Vergeičik supažindino su kasmet sausio pradžioje vykstančio festivalio-konkurso „Kalėdų žvaigždė“ sąlygomis ir pakvietė nuotoliniu būdu jame dalyvauti Kupiškio rajono savivaldybės kolektyvus. Susitikime dalyvavęs Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius aptarė organizacinius dalyvavimo festivalyje-konkurse klausimus.

Slobožansko Vidaus politikos skyriaus vedėjas Jurijus Melnikas pristatė bendradarbiavimo sutarties įgyvendinimo būdus. Buvo siūlyta pavasarį dalyvauti bendrose sporto varžybose, ypatingą dėmesį skirti jaunimo mainų programoms, bendriems projektams, vykdomiems pagal savo šalių užsienio reikalų ministerijų programas. Kaip vieną iš prioritetinių bendradarbiavimo krypčių Slobožansko gyvenvietės valdžios atstovai įvardijo keitimąsi gerąja patirtimi.

Dainius Bardauskas pažadėjo bendradarbiavimo partneriams reguliariai siųsti vaizdo medžiagą apie svarbesnius įvykius, renginius Kupiškio rajono savivaldybėje ir išreikė viltį, kad kiti metai bus tiesioginių kontaktų metai.

Sustikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius, administracijos direktorius Kęstutis Jakštas ir pavaduotoja Ingrida Bernatavičienė,Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Arūnas Valintėlis, Vidaus administravimo skyriaus vedėja Daiva Aleksandravičienė.

 

 

Stasė Krestovienė,

Vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė

el. p. stase.krestoviene@kupiskis.lt

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2021-11-30 14:27
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“