Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Naujienos ir aktualijos

Pasirašyta Koalicijos sutartis

2011-04-11

Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kupiškio skyrius (LVLS), turintis naujai išrinktoje Kupiškio rajono savivaldybės taryboje 9 mandatus, ir Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio rajono skyrius (LSDP), turintis 4 mandatus, pasirašė Koalicijos „Už Kupiškio kraštą ir jo žmones” sutartį.
Susitarta dėl bendradarbiavimo Savivaldybės tarybos ir Savivaldybės administracijos veikloje ir sudaryta valdančioji dauguma Kupiškio rajono savivaldybės  taryboje.
Koalicijos partneriai įsipareigojo iki pirmojo naujai išrinktos Savivaldybės tarybos posėdžio parengti ir visuomenei pristatyti Koalicijos programą 2011 -2015 metų kadencijai, balsavimo metu paremti Koalicijos partnerių iškeltas kandidatūras į Kupiškio rajono savivaldybės vadovų pareigas – LVLS – Savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus, LSDP – Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojo.
Sutartį pasirašė visi Koalicijos partneriai 2011 -2015 metų kadencijos Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nariai:
Leonas Apšega, Laimutis Baltrūnas,Jonas Blaževičius, Antanas Dobrovolskis, Vincas Dražba, Audrius Inapas, Jonas Jarutis, Zita Kaušakienė, Andrius Kleniauskas, Algirdas Navickas, Albinas Vaižmužis, Juozas Žeimantas ir Genė Žilinskienė. 

 

Stasė Krestovienė,
Savivaldybės administracijos
Kanceliarijos skyriaus specialistė
Tel. (8 459) 35 521
El. p. spauda@kupiskis.lt

 
 
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“