Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kupiškio etnografijos muziejui – 80 metų

2023-09-15

Ketvirtadienį, rugsėjo 14 d., Kupiškio etnografijos muziejuje tvyrojo šventinės nuotaikos – gausiai susirinkę kupiškėnai ir miesto svečiai sveikino muziejaus kolektyvą garbaus jubiliejaus – 80-mečio – proga. Tiesa, tai – ne vienintelė sukaktis. Muziejaus senasis pastatas šiais metais pasitinka 200-uosius metus, o naujai atkurtai ekspozicijai sukanka 10 metų.

 

Su gražiu jubiliejumi Kupiškio etnografijos muziejaus direktorę ir visą kolektyvą sveikino Savivaldybės atstovai, Kupiškio rajono įstaigų darbuotojai, Kupiškio rajono savivaldybės tarybos nariai, kaimyninių muziejų, kolektyvų ir bendruomenių atstovai, bei kiti atvykę svečiai. Iškilmingame renginyje netrūko šurmulio, puikios nuotaikos, spalvingų gėlių, padėkos ir sveikinimo žodžių, dovanų.

 

Tardamas sveikinimo žodį Kupiškio rajono savivaldybės mero pareigas laikinai einantis Savivaldybės tarybos narys Virginijus Umbra džiaugėsi nuveiktais prasmingais darbais, linkėjo ir toliau sėkmingai puoselėti bei įprasminti turtingą Kupiškio krašto istoriją, tiesti draugystės ir bendradarbiavimo tiltus. Viltasi, kad kitas muziejaus gyvavimo laikotarpis bus ne mažiau sėkmingas, kupinas idėjų, naujų sumanymų. Prie sveikinimų prisidėjo ir ilgų gyvavimo metų linkėjo Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė.

 

Mero pasirašytos padėkos įteiktos Kupiškio etnografijos muziejaus direktorei Jūrai Sigutei Jurėnienei, muziejininkėms Giedrei Zuozienei, Aušrelei Jonušytei, Kristinai Jokimienei, Gytei Jakubkaitei.

 

Renginio metu svečiai galėjo mintimis pasivaikščioti Kupiškio krašto istorijos takais, susipažinti su ilgu ir prasmingu Kupiškio etnografijos muziejaus gyvavimo keliu. Šventinį renginį vedė ir nuotaikingus muzikinius pasirodymus susirinkusiems dovanojo Laima Tamulytė-Stončė.

 

Nuoširdžiausi sveikinimai!

 

\

 

Daugiau nuotraukų rasite Savivaldybės Facebook puslapyje.

 

Informacija ir nuotraukos:

Asta Vilimė,

Vidaus administravimo skyriaus vyr. specialistė, el. p. [email protected]

 
 
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2023-09-15 09:21
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“