Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kupiškio rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Vidaus administravimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms eiti pagal terminuotą darbo sutartį (koef. 7,0)

2023-11-17

Kupiškio rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Vidaus administravimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigoms eiti pagal terminuotą darbo sutartį (koef. 7,0)

 

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį humanitarinių mokslų ar socialinių mokslų žurnalistikos, viešųjų ryšių, informacijos valdymo ar komunikacijos studijų krypties išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu.

2. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį ryšių su visuomene, žurnalistikos srityje.

3. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius vietos savivaldą, viešąjį administravimą, viešosios informacijos rinkimo, rengimo, skelbimo ir platinimo tvarką, asmens duomenų teisinę apsaugą, teisę gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių įstaigų, Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų skelbimo ir įsigaliojimo tvarką, Dokumentų rengimo taisykles, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles bei Dokumentų saugojimo taisykles, metodinius nurodymus dokumentų archyvų darbo klausimais, teisės aktų rengimą.

4. Išmanyti visuomenės informavimo būdus ir priemones, viešųjų ryšių veiklos principus, gebėti rengti informacinius pranešimus, straipsnius, sveikinimus.

5. Mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, rengti išvadas, gebėti dirbti komandoje, būti pareigingu, mokėti bendrauti su žmonėmis.

6. Mokėti dirbti kompiuteriu (MS Office programų paketu ir teisės aktų paieškos sistemomis).

7. Mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu).

8. Turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

 

Pareigybės aprašymas »

 

Savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacijos laišką ir išsilavinimą patvirtinančią dokumento kopiją prašome siųsti el. paštu [email protected] iki 2023 m. lapkričio 27 d.   įskaitytinai.

 

Dėl dokumentų teikimo informacija teikiama telefonu (8 459) 35 513

Dėl pareigybės  informacija teikiama telefonu (8 459) 35 613.

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2023-11-17 11:55
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“