Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kviečiame į civilinės saugos mokymus

2023-11-16

2023 m. lapkričio 23 d. nuo 10.00 val. iki 13.00 val. Kupiškio rajono savivaldybės posėdžių salėje (Vytauto g. 2, Kupiškis, III aukšte) vyks civilinės saugos mokymai.

Organizuojami civilinės saugos mokymai skirti bendruomeninių ir nevyriausybinių organizacijų, tradicinių religinių bendruomenių ir bendrijų vadovams arba jų įgaliotiems atstovams.

Šių mokymų metu įgysite ne tik teorinių žinių, bet išgirsite ir praktinių patarimų, kaip pasirengti ekstremaliosioms situacijoms, t. y. sužinosite, kokie didžiausi pavojai ir grėsmės yra Jūsų aplinkoje, kur artimiausia perspėjimo sirena, išmoksite nustatyti perspėjimo pranešimų priėmimą savo telefone, sužinosite, kur galima surasti artimiausią priedangą ir kolektyvinės apsaugos statinį, taip pat kaip savo namų rūsyje įrengti saugią patalpą ir susikrauti išvykimo krepšį.

Mokymus ves Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyriaus specialistai.

Civilinės saugos mokymų metu bus dalijama dalijamoji medžiaga, o kiekvienam mokymų dalyviui bus įteikiama prisiminimo dovanėlė.

Jei patys negalite dalyvauti organizuojamuose civilinės saugos mokymuose, kviečiame į juos deleguoti kitą aktyvų savo bendruomenės narį.

 

Savivaldybės administracijos informacija

 

 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2023-11-16 15:59

Komentarai

Jūsų el. paštas
 
Norėdami komentuoti turite autorizuotis
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“