Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kviečiame palaikyti kupiškėnų iniciatyvas projekte „Lietuvos galia“

2023-09-19

Rugsėjo 18 d. startavo Prezidento inicijuoto projekto „Lietuvos galia“ apdovanojimų konkurso  viešas balsavimas, kurio metu Lietuvos žmonės kviečiami išreikšti savo pilietinę valią balsuojant už, jų manymu, labiausiai nusipelniusias projekto iniciatyvas „Stiprios“, „Teisingos“, „Žalios“ ir „Inovatyvios“ Lietuvos kategorijose.

 

„Lietuvos galia“ – tai Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyva, kuri skatina pilietiškumą, bendruomeniškumą ir savanorystę. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija kviečia savivaldybės gyventojus apsilankyti svetainėje www.lietuvosgalia.lt

 

Šalies vadovo teigimu, savanorystę ir bendruomenių sutelktumą skatinantis projektas „Lietuvos galia“ padėjo atrasti tikrus šalies šviesulius – susitelkusias bendruomenes ir šaunius žmones, kurie savo pastangomis kuria ir augina Lietuvą.

 

Iniciatyvai „Lietuvos galia“ pristatytos ir trys kupiškėnų iniciatyvos: pilietinio ugdymo projektas „Trispalvė vasara“, „ŠIMONIŲ MIESTELIS-ŽIEDŲ SODELIS“ ir „Brolių medus“: edukacijos apie bitininkystę ir draugiškas bites.

 

Palaikyti kupiškėnų iniciatyvas ir atiduoti savo balsą galite čia.

 

Konkurso nugalėtojai bus renkami dviem etapais – viešu balsavimu ir komisijos vertinimu. Piliečiai už labiausiai patikusias iniciatyvas bus kviečiami balsuoti iki spalio 18 d.

 

15 daugiausiai balsų surinkusių iniciatyvų iš kiekvienos kategorijos (viso 60 iniciatyvų) bus pateiktos kompetentingai komisijai svarstyti. Įvairių sričių ekspertų komisija išrinks 20 šių metų konkurso laureatų, kurie bus apdovanoti iškilmingos ceremonijos metu gruodžio 9 dieną.

 
 
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2023-09-19 11:03
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“