Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

Kviečiame siūlyti pretendentus nominacijoms „Už nuopelnus Kupiškio kraštui‘‘ gauti

2021-12-17

 

 

 

 

 

 

KVIEČIAME SIŪLYTI PRETENDENTUS NOMINACIJOMS „UŽ NUOPELNUS KUPIŠKIO KRAŠTUI‘‘ GAUTI

 

Kupiškio rajono savivaldybė kviečia siūlyti pretendentus nominacijoms „Už nuopelnus Kupiškio kraštui“ gauti. Nominacijomis „Už nuopelnus Kupiškio kraštui“ gali būti apdovanojami fiziniai asmenys – savo veikla Kupiškio kraštui nusipelnę žmonės. Nominacijų tikslas – pagerbti ir padėkoti Pretendentams, savo veikla nusipelniusiems Kupiškio kraštui medicinos, socialinėje, kultūros, švietimo, iniciatyvų teikimo ir įgyvendinimo, Kupiškio krašto garsinimo ir reprezentavimo, įvairiose kitose srityse (veiklose).

Nominacijos neteikiamos už veiklas politikos srityje. Pretendentus Nominacijoms gauti gali siūlyti fiziniai ir juridiniai asmenys. Pretendentas pats savęs siūlyti negali. Nominacijos bus įteiktos vienai moteriai, vienam vyrui ir vienam jaunimo atstovui (iki 29 m.).

Pretendentų atranką reglamentuoja Savivaldybės mero 2020 m. lapkričio 26 d. potvarkiu Nr. MV-44 patvirtinti Pretendentų nominacijoms „Už nuopelnus Kupiškio kraštui“ gauti veiklos vertinimo komisijos nuostatai (Nuostatai).

Pretendentus nominacijai gauti kviečiame siūlyti iki 2021 m. gruodžio 31 d. el. paštu uznuopelnus@kupiskis.lt pateikiant paprastu ar el. parašu pasirašytą Pretendento veiklos aprašymą (Aprašymas).

Primename, kad informacija apie atrinktus Pretendentus ir jų veiklą gali būti skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje ir (ar) kitose informavimo priemonėse.

 

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2021-12-17 08:30
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“