naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Naujienos ir aktualijos

Paminėta Kultūros diena Kupiškio kultūros centre

2019-04-15

 

Balandžio mėnuo padovanojo dar vieną ypatingą dieną. Kiek ankstėliau paminėta Kultūros diena Kupiškio kultūros centre po savęs atnešė dar vieną šventę, svarbią kultūros bendruomenei. Balandžio 14-ąją Kupiškio kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Versmė“ (vad. Nidija Sankauskienė, koncertmeisterė Edita Dobrickienė) įteiktas garbingas „Aukso paukštės“ apdovanojimas. Ceremonija palydėta „Versmės“ dainomis, kurias papildė ir balsingasis Kupiškio kultūros centro vokalinis duetas „Duo“ (vad. Nidija Sankauskienė).
1999 m. Lietuvos liaudies kultūros centras ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įsteigė metų nominacijas „Aukso paukštė“ geriausiems mėgėjų meno kolektyvams ir jų vadovams. Tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. „Aukso paukštės“ apdovanojimais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus, tautinei kultūrai nusipelniusias asmenybes.
Apdovanojimą su didžiausia atsakomybe ir džiaugsmu įteikti atvežė profesorius Dainius Puišys drauge su Lietuvos nacionalinio kultūros centro muzikos specialiste Aurelija Andrejauskaite. Paukštė sutikta su didžiausia laime ir susijaudinimu, o nutupdyta ji po dainų sodu. „Versmę“ pasveikino ir Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Knizikevičius, Kupiškio kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrai Rasa Gudonienė, Lietuvos mėgėjų teatrų sąjungos prezidentė ir Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio režisierė Vita Vadoklytė, buvusi Kupiškio meno mokyklos vadovė Erika Mackelienė bei buvusios kolektyvo narės, šeimos nariai. Ansambliui taip pat įteikti Lietuvos kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus Sauliaus Liausos padėkos bei sveikinimų raštai.
Nuoširdžiai sveikiname moterų vokalinį ansamblį „Versmė“ ir jo vadovę. Teskrenda Jūsų dainos kaip paukštė, pripildydamos džiugesio, meilės ir šilčiausių jausmų kiekvieno klausytojo širdis!

 

 

 

Kupiškio kultūros centro informacija

 

Nuotraukų autorė: Karolina Vaižmužytė

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2019-04-15 08:18
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“