Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Naujienos ir aktualijos

Projekto BELLA CULTURE partnerių mokymai „Tradicinio kulinarinio paveldo ir amatų įgūdžių technologijų pritaikymas prie šių dienų“

2021-09-13

 

 

 

 

 

 

PROJEKTO PARTNERIŲ MOKYMAI

 

Rugsėjo 7–8 dienomis Anykščiuose vyko projekto „Kulinarinio paveldo ir tradicinių amatų įgūdžių išsaugojimas ir skatinimas“/ BELLA CULTURE partnerių mokymai „Tradicinio kulinarinio paveldo ir amatų įgūdžių technologijų pritaikymas prie šių dienų“. Į mokymus atvyko Anykščių ir Kupiškio rajonų savivaldybių tautodailininkai, amatininkai, dalyvaujantys projekto veiklose. Su Latvijos ir Baltarusijos partneriais išklausytos trys internetinės paskaitos: Renata Špilevskė pasakojo apie žolelių pritaikymą kosmetikoje ,,Žole kvepiantis verslas arba kaip minusus paversti pliusais“, Rimvydas Laužikas apžvelgė Lietuvos gastronomijos raidą – ,,Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės gastronomijos paveldas, įskaitant buvusias Latvijos ir Baltarusijos dalis“. Latvijos lektorė Marika Ruzite-Grike dalinosi savo verslo (turizmo paslaugų) istorija. Vyko praktiniai mokymai Anykščių menų inkubatoriuje, Anykščių istorijų dvarelyje, Didžiulių memorialinėje sodyboje-muziejuje.

 

Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako Kupiškio rajono savivaldybės administracija ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad šis straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

 

Projekto koordinatorė Irena Mockuvienė

        

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2021-09-13 14:13
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“