naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Naujienos ir aktualijos

Vyriausybės priimamasis – Savivaldybės administracijos skyriuose

2018-10-10

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis  spalio 10 d. dirbo Kupiškio rajone. Ministerijų atstovai priėmė ir konsultavo gyventojus, patarė, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Savivaldybės administracijos  posėdžių salėje  su gyventojais bendravo Vida Nagurnaitė - Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento Asmenų aptarnavimo skyriaus patarėja, ir   Tomas Rinkevičius – Aplinkos ministerijos Atliekų departamento Atliekų valdymo skyriaus vyr. sprecialistas.

 Sveikatos ministerijos Antrinio ir tretinio lygio koordinavimo skyriaus vyr. specialistė Asta Einikienė  ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Asmenų priėmimo ir dokumentų valdymo skyriaus patarėjas Stanislovas Valickas gyventojus konsultavo Socialinės paramos skyriuje, o Jurgita MilieškaitėŽemės ūkio ministerijos Nekilnojamojo turto kadastro ir geodezijos skyriaus patarėja, ir Aušra Uldukienė – Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Kupiškio skyriaus vedėja – Žemės ūkio ir bendruomenių skyriuje.

Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyresnioji specialistė Elena Stanienė gyventojus priėmė ir konsultavo Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje.

 

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2018-10-10 15:59
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“