Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė
Kupiškio rajono savivaldybės administracija


Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             
Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Apklausos                       

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Parengta Kupiškio miesto vietos veiklos grupės 2024-2028 metų vietos plėtros strategija

 

Kupiškio miesto vietos veiklos grupė parengė „Kupiškio miesto vietos veiklos grupės 2024-2028 metų vietos plėtros strategiją“

 

Kupiškio miesto vietos veiklos grupė parengė „Kupiškio miesto vietos veiklos grupės 2024-2028 metų vietos plėtros strategiją“, kurios pagrindinis tikslas – Kupiškio miesto gyventojų gyvenimo kokybės gerinimas per socialinės integracijos paslaugas bei socialinės infrastruktūros plėtojimą/modernizavimą.

Gyvenimo kokybės gerinimas per socialinės integracijos paslaugas bei socialinės infrastruktūros plėtojimą/modernizavimą yra svarbus siekiant užtikrinti visuomenės gerovę ir lygiavertį dalyvavimą visuomenėje. Šiame procese svarbų vaidmenį atlieka visos institucijos ir sektoriai: nevyriausybinis, vietos valdžios ir verslo.

Socialinė integracija susijusi su tuo, kaip žmonės gali dalyvauti visuomenėje, turėti galimybę įgyvendinti savo potencialą ir jaustis priimti. Tai apima įvairias sritis, tokiu kaip užimtumas, švietimas, sveikata, kultūra, būstas ir kt. Socialinės integracijos paslaugos yra skirtos užtikrinti, kad visi žmonės, nepaisant jų socialinės padėties, turėtų lygias galimybes naudotis šiais svarbiais ištekliais.

Viena iš būdų gerinti socialinę integraciją yra plėtoti ir modernizuoti socialinę infrastruktūrą.  Moderni socialinė infrastruktūra leidžia žmonėms lengviau pasiekti svarbius paslaugas, turėti galimybę aktyviai dalyvauti visuomenėje, integruotis į darbo rinką ir tęsti gyvenimą su gerove. Be socialinės infrastruktūros plėtojimo, svarbu užtikrinti ir prieinamas socialines paslaugas, kurios padėtų žmonėms integruotis ir užtikrinti geresnę gyvenimo kokybę. Tai gali apimti socialinę paramą, sveikatos paslaugas, profesinę reabilitaciją, švietimo galimybes, socialinę globą ir pan. Šios paslaugos turi būti prieinamos visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties arba ribojančių veiksnių.

Rengiamos VPS tikslas - remti iniciatyvas veiklas skirtas socialinei integracijai ir socialinės infrastruktūros plėtojimui, taip pat  skatinti švietimo ir informavimo programas, bendradarbiavimo tarp sektorių skatinimas ypatingą dėmesį teikiant socialiai atsakingų iniciatyvų vystymui.

Siekiant sėkmingai įgyvendinti gyvenimo kokybės gerinimą per socialinės integracijos paslaugas bei socialinės infrastruktūros plėtojimą/modernizavimą, svarbu atkreipti dėmesį į visų visuomenės sluoksnių poreikius ir įsitikinti, kad šios pastangos būtų tvarios ir ilgalaikės.

 

Kupiškio miesto vietos veiklos grupė viešam svarstymui teikia  parengtą  „Kupiškio miesto vietos veiklos grupės 2024-2028 metų vietos plėtros strategiją“  ir laukia pasiūlymų nuo 2023 m. lapkričio 21 d. iki 2023 m. lapkričio 30 d.  el. paštu [email protected]

 

Su parengta strategija galite susipažinti čiaInformaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2023-11-21 15:47
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“