naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Skelbimai

AB „Panevėžio energija“ specialistai dalyvavo profesinio meistriškumo konkurse

2018-08-29

 

 

Rugpjūčio 24-26 dienomis, Šventojoje, sveikatos centre „Energetikas“, įvyko jubiliejinis penkioliktasis Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) įmonių specialistų profesinio meistriškumo konkursas. Šio renginio tikslas buvo paskatinti įmonių darbuotojus dirbti ir veikti kartu, komandoje.

 

Meistriškumo konkurse dalyvavo daugiau kaip 80 konkurso dalyvių iš energetikos bei chemijos pramonės įmonių.

 

Konkurso dalyviams buvo parengtas bendras komandinis, profesines žinias tikrinantis 40 klausimų testas iš įvairių pareigybių ir sričių: Darbo kodekso ir profesinių sąjungų aktyvo, chemijos pramonės darbuotojo, darbuotojų saugos ir sveikatos, vadovaujančio darbuotojo ir personalo vadybininko, buhalterio ir ekonomisto, jaunesniojo administravimo darbuotojo, elektros ir šilumos ūkio. 

 

AB „Panevėžio energija“ dalyviai sudarė dvi komandas, kurios ir buvo stipriausios, sprendžiant meistriškumo konkurso testo klausimus. Abi komandos pasidalino I ir II vietomis.

 

Visos dalyvavusios komandos renginio metu pristatė jų atstovaujamų įmonių veiklą. Kiekviena programa pasižymėjo išradingumu ir kūrybiškumu. Konkurso programoje vyko ir kiti komandiniai užsiėmimai: daug emocijų ir azarto teikęs žaidimas „Protų mūšis“, orientacinės varžybos, nemažai aistrų sukėlusios tinklinio varžybos, kuriose II vietą užėmė AB „Panevėžio energija“ komanda.

 

AB „Panevėžio energija“ komandos dalyviai (iš kairės): Jolita Šukytė, Jonas Mikalauskas, Paulius Samackas, Martynas Staškevičius, Mantas Plungė, Tadas Jautakis, Martynas Kukenys, Neringa Gedlovaitė, Daiva Skrupskelienė, Andrius Knizikevičius, Aurimas Skikas, Saulius Užkurėlis, Roma Urbutienė, Rita Stašytė

 

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2018-08-30 16:56
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“