naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Skelbimai

Hidrauliniai šilumos tinklų bandymai: kas tai ir kodėl?

2019-04-25

Kupiškio mieste šilumos tinklų hidrauliniai bandymai bus atliekami nuo gegužės 6 d. iki 10 d., jų metu vartotojams nebus tiekiamas karštas vanduo.  

 

Kiekvienais metais pasibaigus šildymo sezonui AB „Panevėžio energija “ pradeda ruoštis naujajam. Siekiant šildymo sezono metu vartotojams užtikrinti nepertraukiamą šilumos tiekimą ir išvengti avarijų bei sutrikimų, kiekvieną pavasarį atliekami hidrauliniai bandymai, kurių metu patikrinamas vamzdynų tvirtumas, atliekant jų išbandymą padidintu slėgiu. Nustačius šilumos tinklų defektus, remonto darbų metu jie šalinami, susidėvėję vamzdynai keičiami naujais. Darbus stengiamasi atlikti kuo greičiau, nes vasaros metu atliekami ir kiti šilumos tinklų renovavimo projektai.

 

Hidraulinių bandymų metu šilumos tinkluose yra padidinamas slėgis, kuris pavojingas pastatų šilumos punktų įrenginiams ir vidaus šildymo sistemoms, todėl turi būti užtikrintas patikimas visų šilumos punktų ir vidaus šildymo sistemų atjungimas, uždarant įvadines sklendes ir už jų esančias šilumos punkto sklendes, tarp jų atidarant drenavimo ventilius. Jeigu sklendės nesandarios, turi būti įdėtos aklės ar padaryti kiti veiksmai apsaugantys pastatų vidaus vamzdynus nuo per didelio slėgio ir t.t.

 

Kiekviename AB „Panevėžio energija“ šilumos tinklų rajone, likus keliems mėnesiams iki hidraulinių bandymų, derinamas atlikimo grafikas su miesto ir rajono savivaldybėmis. Apie numatytus darbus informuojami pastatų administratoriai ir vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai, turintys užtikrinti patikimą pastatų šilumos punktų ir vidaus šildymo sistemų atjungimą prieš pradedant bandymus.

 

Likus 10 dienų iki hidraulinių bandymų pradžios, spaudoje ir bendrovės interneto svetainėje apie tai informuojami visi vartotojai.

 

Suprasdama vartotojų nepatogumus, AB „Panevėžio energija “ per pastaruosius metus renovuodama vamzdynų sistemas įdiegė įvairias technines ir organizacines priemones, kad karšto vandens netiekimas būtų kiek galima trumpesnis. Hidraulinių bandymų ir remontų trukmė nuo anksčiau įprastų kelių savaičių sutrumpėjo iki kelių parų.

 

Kupiškio mieste šilumos tinklų hidrauliniai bandymai bus atliekami nuo gegužės 6 d. iki gegužės 10 d. Apie Kupiškio šilumos tinklų rajone vykdomus hidraulinius bandymus daugiau informacijos https://www.pe.lt/kupiskio-str-techn-darbai.

 

AB „Panevėžio energija“ atsiprašo už laikinus nepatogumus, kai nutraukiamas karšto vandens tiekimas, ir informuoja, kad esant galimybei šilumos ir karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas ir anksčiau nustatyto laiko. Norint išvengti karšto vandens nutekėjimų butuose, gyventojų prašome laikyti karšto vandens čiaupus butuose patikimai uždarytus. Jei minėtu laikotarpiu bute būtų atliekami šildymo ar karšto vandens tiekimo sistemos remonto ar profilaktiniai darbai, prašome pranešti apie tai pastato sistemas eksploatuojančiai organizacijai arba asmeniui, atsakingam už to namo šilumos ūkį.                  

 

 

AB „Panevėžio energija“ informacija

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2019-04-25 13:37
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“