naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Skelbimai

Vasaris: šilumos suvartojimas mažesnis, mokesčiai – 19,3 proc. mažesni nei pernai

2019-03-14

 

 

 

Šį vasarį vidutinė lauko oro temperatūra Kupiškyje siekė vieną laipsnį šilumos. Prieš metus ji buvo 6,5 laipsnio šalčio. Dėl šiltesnių orų šį vasarį Kupiškio daugiabučiuose buvo suvartota vidutiniškai 25 proc. mažiau šilumos nei 2018-ųjų vasario mėnesį. Dėl mažesnio šilumos suvartojimo galutiniai mokėjimai už šilumą bus apie 19,3 proc. mažesni.

 Vidutiniai mokėjimai už šildymui suvartotą šilumą 50 kv. metrų ploto bute šių metų vasario mėnesį sudarys apie 46 eurus. Prieš metus kupiškėnų vidutinės sąskaitos už šią šilumą sudarė apie 57 eurus.

2019 metų vasarį tiek AB „Panevėžio energija“ tiekiamos šilumos kaina, tiek lauko oro temperatūra visiems buvo vienoda. Pagrindinė priežastis, dėl kurios skiriasi mokėjimai už šildymą, pastatų būklės skirtumai. Kuo namai nesandaresni, neapšiltinti, prastai prižiūrimos jų šildymo ir karšto vandens sistemos, tuo daugiau energijos sunaudojama šildymui, tuo daugiau gyventojai moka už suvartotą šilumą.

Mažiausiai energijos naudojančiuose renovuotuose daugiabučiuose už 50 kv. metrų ploto butų šildymą šių metų vasarį vartotojai vidutiniškai mokės apie 28 eurus (pernai mokėta apie 36 eurus)

Daugiausiai šilumos suvartojančių senų blogos būklės daugiabučių gyventojai už tokio paties ploto butų šildymą vidutiniškai mokės apie 68 eurus (pernai – apie 81eurą).

 

 

 

 

AB „Panevėžio energija“ informacija

 
 
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2019-03-15 09:48
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“