naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Maršrutų sąrašas atostogų metu

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ ,,KUPIŠKIO AUTOBUSŲ PARKAS“


KODAS 164742773

INFORMACIJA TELEFONU (8 459) 35 333

DARBO LAIKAS    4.50 VAL. – 18.00 VAL.

PIETŲ PERTRAUKA 11.20 VAL. – 12.30 VAL.

 

 

Sutartiniai ženklai: 
* - Atstumas tarp sustojimų;
** - Maršrutu nuvažiuotas atstumas;

W -  važiuoja nuo 9 mėn. 1 d. iki  5 mėn. 31 d.

Q -   važiuoja nuo 6 mėn. 1 d. iki 8 mėn. 31 d.

d.d. - darbo dienomis; 
Pr. - pirmadieniais;
A - antradieniais;
T - trečiadieniais;
K - ketvirtadieniais;
P - penktadieniais;
Š - šeštadieniais; 
S. – sekmadieniais.                

 

Maršrutai mokinių atostogų metu

2019 m. birželio 25 d. – rugpjūčio 31 d.

2019 m. spalio 28 d. – spalio 31 d.

2019 m. gruodžio 23 d. – 2020 m. sausio 3 d.

2020 m. vasario 17 d. – vasario 21 d.

2020 m. balandžio 14 d. – balandžio 17 d. 

 

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, kodas 164742773 

KUPIŠKIS – NAUJOSIOS KAPINĖS (6800)

ANTRĄ MĖNESIO ŠEŠTADIENĮ 

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

išvykimo

grįžimo

1

    Kupiškio AS

0

0

10.00

11.20

2

    P.Matulionio g.

1,7

1,7

10.03

11.17

3

    Byčių kontora

2,0

3,7

10.06

11.14

4

    Naujosios kapinės

1,7

5,4

10.10

11.10

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, kodas 164742773 

KUPIŠKIS – ADOMYNĖ 5800, 5801          

TIK TREČIADIENIAIS

 

 Eil. Nr.

 

 

 

5800-5801

5800-5801

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

5800

5801

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

1

Kupiškio AS

0

0

6.00

7.45

13.00

14.35

2

2

ATĮ

1,3

1,3

6.03

7.42

13.03

14.33

3

3

Stičkalnis

1,3

2,6

6.05

7.40

13.05

14.31

4

4

Skodiniai

2,2

4,8

6.07

7.36

13.07

14.29

5

5

Slavinčiškis

1,3

6,1

6.08

7.33

13.09

14.27

6

6

Skodiniai I

1,7

7,8

6.11

7.30

13.15

14.24

7

7

Skodiniai II

1,2

9,0

6.13

7.28

13.17

14.21

8

8

Puponėliai

1,9

10,9

6.14

7.26

13.20

14.18

9

9

Keginiai

1,4

12,3

6.16

7.22

13.22

14.15

10

10

Puožas

2,3

14,6

6.19

7.18

13.26

14.12

11

11

Juodpėnai

2,6

17,2

6.25

7.13

13.30

14.08

12

12

Obonys

2,7

19,9

6.29

7.08

13.34

14.04

13

13

Vairiškiai

2,8

22,7

6.34

7.04

13.37

14.00

14

Šetekšna

2,4

25,1

7.00

13.55

15

Vairiškiai

2,4

27,5

6.57

13.50

14

16

Beregiai

2,1

29,6

6.38

6.54

13.40

13.48

15

17

Adomynė

2,6

32,2

6.43

6.50

13.43

13.45

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ , kodas 164742773

KUPIŠKIS – ANTAŠAVA 7500 – 7501

TIK ANTRADIENIAIS

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

7500

7501

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

1

    Kupiškio AS

0

0

6.40

7.45

13.00

14.15

2

2

    Matulionio g.

1,7

1,7

6.42

7.42

13.03

14.13

3

3

    Zuntė

0,9

2,6

6.44

7.40

13.05

14.11

4

4

    Aerouostas

0,7

3,3

6.46

7.38

13.07

14.10

5

5

    Paketuriai

1,9

5,2

6.47

7.35

13.10

14.09

6

6

    Intapai

1,5

6,7

6.49

7.32

13.13

14.07

7

7

    Keršuliškiai

1,3

8,0

6.51

7.29

13.16

14.05

8

8

    Didžprūdėliai

2,1

10,1

6.53

7.26

13.20

14.03

9

9

    Didžprūdžiai

2,2

12,3

6.55

7.22

13.24

14.00

10

10

    Duorpiai

2,1

14,4

6.57

7.18

13.28

13.57

11

11

    Kryžkelė

2,5

16,9

6.59

7.15

13.31

13.54

12

    Uoginiai

1,9

18,8

7.12

13.34

-

13

    Kryžkelė

1,9

20,7

7.10

13.38

-

12

14

    Antašava

1,2

21,9

7.00

7.05

13.40

13.50

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, kodas 164742773 

KUPIŠKIS – ŠIMONYS ( 7000 )

TIK ANTRADIENIAIS

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

 

 

 

 

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

    Kupiškio AS

0

0

6.10

7.50

12.00

12.55

2

    ATĮ

1,3

1,3

6.12

7.42

12.02

12.53

3

    Stičkalnis I

1,3

2,6

6.16

7.39

12.04

12.51

4

    Stičkalnis II

0,8

3,4

6.18

7.36

12.06

12.49

5

    Šnipeliškis

1,2

4,6

6.20

7.33

12.08

12.47

6

    Šepeta

1,2

5,8

6.25

7.29

12.10

12.45

7

    Papiliai

2,6

8,4

6.28

7.23

12.12

12.43

8

    Kinderiai

1,6

10,0

6.32

7.17

12.14

12.41

9

    Gaigaliai

2,2

12,2

6.35

7.13

12.16

12.39

10

    Nociūnai

1,5

13,7

6.37

7.10

12.18

12.37

11

    Dapšiai

0,9

14,6

6.50

7.08

12.21

12.34

12

    Juodžiūnai

1,4

16,0

6.53

7.03

12.23

12.32

13

    Šimonys

2,5

18,5

6.55

7.00

12.25

12.30

 

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, kodas 164742773 

KUPIŠKIS – LAUKMINIŠKIAI (5700)

TIK KETVIRTADIENIAIS

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

    Kupiškio AS

0

0

6.40

7.45

14.05

14.55

2

    Turgavietė

1,8

1,8

6.42

7.41

14.07

14.52

3

    Aukštupėnai

1,2

3,0

6.45

7.39

14.10

14.50

4

    Pajuodupė

1,9

4,9

6.47

7.36

14.13

14.48

5

    Vėžionys

1,3

6,2

6.50

7.34

14.16

14.46

6

    Vėžionių d.

2,0

8,2

6.52

7.30

14.18

14.44

7

    Bagdonys

1,7

9,9

6.54

7.26

14.20

14.42

8

    Jutkonys

2,3

12,2

6.57

7.22

14.22

14.40

9

    Virbališkių m.p.

1,2

13,4

6.59

7.18

14.24

14.38

10

    Virbališkiai

1,3

14,7

7.04

7.15

14.26

14.36

11

    Dirbtuvės

1,8

16,5

7.06

7.12

14.28

14.34

12

    Laukminiškiai

1,0

17,5

7.08

7.10

14.30

14.32

 

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, kodas 164742773

 KUPIŠKIS – PANEVĖŽYS   (7201)

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km nuv.

Laikas d.d.

Laikas d.d.,Š

     Laikas

         Laikas

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

5.20

7.45

9.40

13.20

11.40

15.30

16.10

19.40

2

Byčiai

3,1

3,1

5.22

7.40

9.42

13.18

11.42

15.28

16.12

19.38

3

Noriūnai

2,5

5,6

5.24

7.36

9.44

13.16

11.44

15.26

16.14

19.37

4

MSMV

1,7

7,3

5.25

7.33

9.45

13.13

11.45

15.25

16.15

19.36

5

Karaliūnai

2,9

10,2

5.26

7.29

9.46

13.10

11.46

15.23

16.16

19.34

6

Paulianka

1,7

11,9

5.27

7.26

9.49

13.06

11.49

15.20

16.19

19.30

7

Skverbai I

3,0

14,9

5.31

7.21

9.54

13.02

11.54

15.16

16.24

19.28

8

Skverbai II

1,6

16,5

5.34

7.18

9.57

12,59

11.57

15.13

16.27

19.26

9

Subačiaus g.st.

1,8

18,3

5.37

7.15

10.00

12,56

12.00

15.10

16.30

19.23

10

Akmeniai

3,5

21,3

5.41

7.10

10.05

12.55

12.05

15.09

16.35

19.20

11

Tiltagaliai

3,1

24,4

5.46

7.05

10.10

12.50

12.10

15.04

16.40

19.15

12

Palaukiai

1,9

26,3

5.49

7.02

10.13

12.47

12.13

15.01

16.43

19.12

13

Breiviškiai

1,7

28,0

5.52

6.59

10.16

12.44

12.16

14.58

16.46

19.09

14

Karsakiškis

2,5

30,5

5.56

6.55

10.20

12.40

12.20

14.54

16.50

19.05

15

Pagiegala

2,0

32,5

5.58

6.52

10.23

12.37

12.23

14.51

16.53

19.02

16

Kol.sodai

2,0

34,5

6.01

6.49

10.26

12.34

12.26

14.48

15.56

18.59

17

Kaubariškis

1,5

36,0

6.03

6.47

10.28

12.32

12.28

14.46

16.58

18.57

18

Naujikai

1,2

37,2

6.04

6.46

10.29

12.31

12.29

14.44

16.59

18.56

19

Bernotai

1,5

38,8

6.06

6.44

10.31

12.29

12.31

14.42

17.01

18.54

20

Paliūniškis

1,5

40,2

6.08

6.42

10.33

12.27

12.33

14.40

17.03

18.52

21

Girininkija

2,1

42,3

6.11

6.39

10.36

12.24

12.36

14.37

17.05

18.49

22

Vaivadai

1,7

44,0

6.14

6.36

10.39

12.21

12.39

14.34

17.09

18.46

23

Panevėžio AS

4,9

48,9

6.20

6.30

10.45

12.15

12.45

14.25

17.15

18.40

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, 164742773 

KUPIŠKIS – ŽADEIKIAI PER BAKŠĖNUS (7800-7801)  

TIK TREČIADIENIAIS

 

Eil. Nr.

 

 

 

7801-7800

7800-7800

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

7801

7800

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

1

Kupiškio AS

0

0

5.55

7.45

12.55

14.40

2

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

5.57

7.42

12.57

14.38

3

3

Zuntė

0,9

2,6

5.59

7.40

12.59

14.36

4

4

Paketuriai

1,2

3,8

6.00

7.38

13.01

14.34

5

5

Drulėnai

1,3

5,1

6.03

7.35

13.03

14.32

6

6

Drulėnų ež.

1,4

6,5

6.06

7.32

13.06

14.30

7

7

Maldiniškis

0,9

7,4

6.08

7.30

13.08

14.27

8

8

Griciūnai

2,6

10,0

6.12

7.25

13.12

14.23

9

9

Gyvakarai

2,3

12,3

6.15

7.22

13.15

14.20

10

10

Pabudys

2,5

14,8

6.19

7.18

13.19

14.16

11

Salamiestis

1,6

16,4

7.15

13.22

14.13

12

Pabudys

1,6

18,0

7.12

13.25

14.10

11

13

Bakšėnai

2,8

20,8

6.24

7.09

13.28

14.07

12

14

Žiliai

2,0

22,8

6.27

7.06

13.30

14.05

13

15

Zasinyčiai

1,2

24,0

6.30

7.02

13.33

14.02

14

16

Alizava

3,4

27,4

6.35

6.58

13.35

14.00

15

17

Gliaudeliai

2,3

29,7

6.39

6.54

13.38

13.57

16

18

Girsteikiai

2,4

32,1

6.42

6.50

13.41

13.54

17

19

Muntvydai

0,8

32,9

6.43

6.47

13.43

13.52

18

20

Žadeikiai

2,1

35,0

6.45

6.45

13.45

13.50

 

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, kodas 164742773 

KUPIŠKIS – VAINIŪNIŠKIS PER PALĖVENĖLĘ (5200)

TIK KETVIRTADIENIAIS

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

    Kupiškio AS

0

0

6.00

7.40

13.15

14.40

2

    P.Matulionio g.

1,7

1,7

6.03

7.35

13.18

14.38

3

    Zuntė

0,9

2,6

6.05

7.33

13.20

14.36

4

    Paketuriai

1,2

3,8

6.08

7.29

13.23

14.35

5

    Drulėnai

1,3

5,1

6.10

7.27

13.25

14.33

6

    Žaideliai I

1,4

6,5

6.13

7.24

13.28

14.31

7

    Žaideliai II

1,4

7,9

6.16

7.21

13.31

14.29

8

    Palėvenėlė

2,0

9,9

6.20

7.17

13.35

14.27

9

    Miliūnų m-kla

1,7

11,6

6.23

7.14

13.38

14.24

10

    Miliūnai

2,5

14,1

6.28

7.09

13.41

14.22

11

    Sabuliškis

2,2

16,3

6.30

7.05

13.45

14.18

12

    Kalnagaliai

1,0

17,3

6.34

7.03

13.47

14.14

13

    Alizava

1,5

18,8

6.37

7.00

13.50

14.12

14

    Pilviškiai

2,7

20,3

6.42

6.55

13.55

14.10

15

    Vainiūniškis

1,5

23,0

6.43

6.54

13.57

14.07

16

    Vainiūniškio m-kla

1,4

24,4

6.45

6.50

14.00

14.05

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ , kodas 164742773          

KUPIŠKIS – BILIŪNAI IKI PIENINĖS   6102

TIK ANTRADIENIAIS

 

Eil.

Nr.

Stotelės pavadinimas

 

km*

 

km**

Laikas

Laikas

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

6.15

7.45

14.10

15.30

2

Centras

1,6

1,6

6.18

7.42

14.12

15.28

3

Paukštynas

1,9

3,5

6.22

7.38

14.14

15.26

4

Pyragių ež.

0,7

4,2

6.25

7.36

14.16

15.25

5

Plundakai

1,5

5,7

6.28

7.33

14.18

15.23

6

Kuosėnai

2,3

8,0

6.33

7.31

14.24

15.21

7

Naiviai I

2,2

10,2

6.38

7.29

14.28

15.19

8

Parduotuvė

2,2

12,4

6.43

7.28

14.30

15.17

9

Naiviai II

0,9

13,3

6.46

7.26

14.32

15.15

10

Skapiškio g.st.

3,9

17,2

6.51

7.24

14.42

15.12

11

Skapiškio m.

3,8

21,0

6.55

7.18

14.50

15.09

12

Kreipšiai I

2,0

23,0

6.58

7.16

14.52

15.06

13

Kreipšiai II

1,0

24,0

7.01

7.17

14.55

15.04

14

Biliūnai

2,2

26,2

7.04

7.12

14.57

15.02

15

Pieninė

1,0

27,2

7.07

7.10

14.58

15.00

 

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, įmonės kodas 164742773 

KUPIŠKIS – MAKSVYČIAI 7400

TIK TREČIADIENIAIS

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

6.30

7.45

13.00

13.45

2

P.Matulionio m-kla

0,9

0,9

-

7.40

13.01

-

3

Byčių k.

1,8

2,7

-

7.35

13.03

-

4

Byčiai

1,4

4,1

6.34

7.30

13.05

13.38

5

Puponys I

1,1

5,2

6.36

7.28

13.06

13.36

6

Puponys II

1,3

6,5

6.38

7.25

13.08

13.35

7

Akmeniai

2,6

9,1

6.42

7.20

13.12

13.33

8

Kompleksas

1,6

10,7

6.44

7.15

13.14

13.30

9

Rudiliai I

1,4

12,1

6.46

7.10

13.17

13.28

10

Rudiliai II

0,8

12,9

6.47

7.05

13.18

13.26

11

Maksvyčiai

1,4

14,3

6.50

7.00

13.20

13.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, kodas 164742773 

KUPIŠKIS – SUBAČIAUS MSTL. PER LUKONIS 6300                                  

TIK TREČIADIENIAIS

 

Eil.Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

Laikas

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

7.50

9.35

14.00

16.00

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

7.53

9.32

14.03

15.57

3

Zuntė

0,9

2,6

7.55

9.30

14.05

15.56

4

Svideniai

1,9

4,5

7.57

9.27

14.07

15.54

5

Akmenytės m-kla

2,1

6,6

8.00

9.24

14.10

15.50

6

Akmenytė

1,3

7,9

8.02

9.21

14.12

15.47

7

Mutkūnai

0,9

8,8

8.05

9.18

14.15

15.46

8

Siauriai I

1,3

10,1

8.07

9.16

14.17

15.44

9

Siauriai II

0,8

10,9

8.09

9.14

14.19

15.43

10

Oniūnai

2,0

12,9

8.12

9.12

14.22

15.40

11

Miliūnai

2,1

15,0

8.13

9.11

14.25

15.37

12

Jauniūnai I

0,9

15,9

8.17

9.07

14.27

15.35

13

Jauniūnai II

1,5

17,4

8.20

9.05

14.30

15.32

14

Lukonys

2,2

19,6

8.23

9.03

14.33

15.27

15

Beržytė

1,8

21,4

8.26

9.01

14.36

15.24

16

Akmeniai

1,6

23,0

8.29

8.59

14.39

15.20

17

Subačiaus g.st

2,7

25,7

8.35

8.55

14.45

15.15

18

Subačiaus g-ja

2,2

27,9

8.40

8.50

14.50

15.10

19

Padembė

1,1

29,0

8.42

8.47

14.52

15.08

20

Subačiaus mstl.

1,8

30,8

8.45

8.45

14.55

15.05

 

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“, įmonės kodas 164742773 

KUPIŠKIS – VILNIUS (43401)            

TIK PENKTADIENIAIS IR SEKMADIENIAIS

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

išvykimo

grįžimo

1

    Kupiškio AS

0

0

14.05

21.40

2

    Šepeta

6

6

14.14

21.31

3

    Jurkštai

10

16

14.27

21.18

4

    Aluotos

9

25

14.38

21.07

5

    Svėdasai

7

32

14.45

21.00

6

    Vyžuonos

15

47

14.58

20.47

 

 

 

 

Atv. 15.10

20.35 išv.

7

    Utena

12

59

Išv. 15.20

20.25 atv.

8

    Suginčiai

19

78

15.40

20.05

 

 

 

 

Atv. 15.55

19.50 išv.

9

    Molėtai

14

92

Išv. 16.00

19.45 atv.

10

    Bebrusai

7

99

16.07

19.38

11

    Bijūtiškis

6

105

16.12

19.33

12

    Smailiai

5

110

16.16

19.29

13

    Visalaukė

10

120

16.24

19.21

14

    Žemaitėliai

5

125

16.28

19.17

15

    Vilnius

38

163

17.10

18.35

 

VISŲ IŠ KUPIŠKIO AUTOBUSŲ STOTIES IŠVYKSTANČIŲ IR Į STOTĮ ATVYKSTANČIŲ AUTOBUSŲ GRAFIKAI

( BE UAB ,,KUPIŠKIO AUTOBUSŲ PARKAS“

VIETINIO REGULIARAUS SUSISIEKIMO MARŠRUTŲ )

 

 

IŠVYKSTA

ATVYKSTA

Kaunas per Viešintas

6.30 d.d.,Š; 16.10

  12.25; 15.40 d.d.,Š

Utena per Svėdasus

10.50 d.d.,Š; 12.40; 14.10; 18.10

7.08; 7.50 d.d.,Š; 11.45; 14.40; 17.30; 18.02;         19.35; 21.40 P,S

Vilnius per Uteną, Molėtus

5.25d.d.,Š; 9.48; 14.05 P,S; 15.00

  11.45; 18.02; 19.35; 21.40 P,S

Klaipėda per Panevėžį

7.10 W; 10.20

  14.08; 17.40

Klaipėda per Palangą

7 .10 Q, 10.20

  14.08; 17.40

Šiauliai per Panevėžį

8.15

  14,08; 16.55; 17.40

Panevėžys

5.10 d.d.; 6.45 d.d.,Š; 7.10; 7.55 d.d.,Š; 8.15; 9.00 d.d.,Š; 9.40 d.d.,Š; 10.20; 11.40; 13.00; 14.45; 16.10; 17.35; 18.00 P,S

  7.45 d.d.; 9.45 d.d,Š; 10.45 d.d.,Š;12.05 d.d.,Š;    12.35; 13.20 d.d.,Š; 14.05 P,S; 14.08; 15.30;   16.00; 16.55; 17.40; 18.05; 19.40

Rokiškis per Skapiškio g.st.

  9.50 d.d.,Š; 12.10 d.d.,Š; 16.05

  5.20 d.d.,Š; 6.40 d.d.,Š; 8.55 d.d.,Š; 12.55;

17.55 P,S

Zarasai per Rokiškį

  17.43

  10.13

Biržai per Pandėlį

  12.30

  16.05

Rokiškis per Skapiškį, Pandėlį

  14.10 P,S; 17.00; 19.45

  8.10

Biržai

  12.00; 18.07

  9.43; 14.45



Mikroautobusų maršrutai

Panevėžys

 6.20 d.d.,Š;8.30 d.d.,Š; 12.15 d.d.,Š; 16.35 d.d.

8.35 d.d.,Š; 11.00 d.d.,Š; 14.05 d.d.,Š; 18.25 d.d.

 

Sutartiniai ženklai: 
* - Atstumas tarp sustojimų;
** - Maršrutu nuvažiuotas atstumas;

W -  važiuoja nuo 9 mėn. 1 d. iki  5 mėn. 31 d.

Q -   važiuoja nuo 6 mėn. 1 d. iki 8 mėn. 31 d.

d.d. - darbo dienomis; 
Pr. - pirmadieniais;
A - antradieniais;
T - trečiadieniais;
K - ketvirtadieniais;
P - penktadieniais;
Š - šeštadieniais; 
S. – sekmadieniais.               

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2019-06-20 16:14
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“