naktis elingas

Skelbimai                      

Priėmimas į darbą            

Atviri duomenys                
Teisinė pagalba                

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              

Užimtumo informacija                  
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

 

Maršrutų sąrašas

UAB „KUPIŠKIO AUTOBUSŲ PARKAS“

Kodas 164742773

 

INFORMACIJA TELEFONU (8 459) 35 333

Darbo laikas 4.50 val.-18.00 val.

Pietų pertrauka 11.20 val. – 12.30 val.

 

Sutartiniai ženklai:

* - Atstumas tarp sustojimų;
** - Maršrutu nuvažiuotas atstumas;

W -  važiuoja nuo 9 mėn. 1 d. iki  5 mėn. 31 d.

Q -   važiuoja nuo 6 mėn. 1 d. iki 8 mėn. 31 d.

d. d. - darbo dienomis; 
Pr. - pirmadieniais;
A - antradieniais;
T - trečiadieniais;
K - ketvirtadieniais;
P - penktadieniais;
Š - šeštadieniais; 
S. – sekmadieniais.

 

KUPIŠKIS – ADOMYNĖ 5800, 5801 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas     d.d.

Laikas     d.d.

5800

5801

išvykimo

5800

grįžimo

5801

išvykimo

5800

grįžimo

5801

1

1

Kupiškio AS

0

0

6.00

7.45

15.00

16.35

2

2

ATĮ

1,3

1,3

6.03

7.42

15.03

16.33

3

3

Stičkalnis

1,3

2,6

6.05

7.40

15.05

16.31

4

4

Skodinio t.ū.

2,2

4,8

6.07

7.36

15.07

16.29

5

5

Slavinčiškis

1,3

6,1

6.08

7.33

15.09

16.27

5

5

Čiovydžiai

1,1

7,2

15.11

5

5

Slavinčiškis

1,1

8,3

15.13

6

6

Skodiniai I

1,7

10,0

6.11

7.30

15.15

16.24

7

7

Skodiniai II

1,2

11,2

6.13

7.28

15.17

16.21

8

8

Puponėliai

1,9

13,1

6.14

7.26

15.20

16.18

9

9

Keginiai

1,4

14,5

6.16

7.22

15.22

16.15

10

10

Puožas

2,3

16,8

6.19

7.18

15.26

16.12

11

11

Juodpėnai

2,6

19,4

6.25

7.13

15.30

16.08

12

12

Obonys

2,7

22,1

6.29

7.08

15.34

16.04

13

13

Vairiškiai

2,8

24,9

6.34

7.04

15.37

16.00

-

14

Šetekšna

2,4

27,3

7.00

15.55

-

15

Vairiškiai

2,4

29,7

6.57

15.50

14

16

Beregiai

2,1

31,8

6.38

6.54

15.40

15.48

15

17

Adomynė

2,6

34,4

6.43

6.50

15.43

15.45

 

 KUPIŠKIS – ANTAŠAVA   7500 – 7501 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas d.d.

Laikas d.d.

7500

7501

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

1

Kupiškio AS

0

0

6.40

7.45

15.00

16.15

2

2

Matulionio g.

1,7

1,7

6.42

7.42

15.03

16.13

3

3

Zuntė

0,9

2,6

6.44

7.40

15.05

16.11

4

4

Aerouostas

0,7

3,3

6.46

7.38

15.07

16.10

5

5

Paketuriai

1,9

5,2

6.47

7.35

15.10

16.09

6

6

Intapai

1,5

6,7

6.49

7.32

15.13

16.07

7

7

Keršuliškiai

1,3

8,0

6.51

7.29

15.16

16.05

8

8

Didžprūdėliai

2,1

10,1

6.53

7.26

15.20

16.03

9

9

Didžprūdžiai

2,2

12,3

6.55

7.22

15.24

16.00

10

10

Duorpiai

2,1

14,4

6.57

7.18

15.28

15.57

11

11

Kryžkelė

2,5

16,9

6.59

7.15

15.31

15.54

-

12

Uoginiai

1,9

18,8

-

7.12

15.34

-

-

13

Kryžkelė

1,9

20,7

-

7.10

15.38

-

12

14

Antašava

1,2

21,9

7.00

7.05

15.40

15.50

 

  KUPIŠKIS – ŠIMONYS PER MIGONIS (7000-7001)  

 

7001-7000

7001-7000

Eil.Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas   d.d.

Laikas   d.d.

7000

7001

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

1

Kupiškio AS

0

0

6.10

7.50

15.10

16.30

2

2

ATĮ

1,3

1,3

6.12

7.42

15.18

16.28

3

3

Stičkalnis I

1,3

2,6

6.16

7.39

15.22

16.26

4

4

Stičkalnis II

0,8

3,4

6.18

7.36

15.24

16.24

5

5

Šnipeliškis

1,2

4,6

6.20

7.33

15.26

16.22

6

6

Šepeta

1,2

5,8

6.25

7.29

15.29

16.20

7

7

Papiliai

2,6

8,4

6.28

7.23

15.32

16.18

8

8

Kinderiai

1,6

10,0

6.32

7.17

15.38

16.16

9

9

Gaigaliai

2,2

12,2

6.35

7.13

15.40

16.14

10

10

Nociūnai

1,5

13,7

6.37

7.10

15.42

-

 

11

Pajuodbalis

3,2

16,9

6.40

-

15.45

-

 

12

Migonys

2,3

19,2

6.43

-

15.47

-

 

13

Pajuodbalis

2,3

21,5

6.45

-

15.49

-

 

14

Nociūnai

3,2

24,7

6.47

-

15.52

16.12

11

15

Dapšiai

0,9

25,6

6.50

7.08

15.55

16.09

12

16

Juodžiūnai

1,4

27,0

6.53

7.03

15.58

16.07

13

17

Šimonys

2,5

29,5

6.55

7.00

16.00

16.05

 

 KUPIŠKIS – BILIŪNAI PER KANDRĖNUS, LAIČIUS 

6001

6103

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas d.d.

Išvykimo

6001

Grįžimo

6103

1

1

Kupiškio AS

0

0

6.15

7.45

2

2

ATĮ

1,3

1,3

6.17

7.40

3

3

Stičkalnis

1,3

2,6

6.19

7.38

4

4

Skodiniai

2,2

4,8

6.22

7.35

5

5

Slavinčiškis

1,3

6,1

6.24

7.32

6

6

Čiovydžiai

1,2

7,3

6.26

7.30

7

7

Duoniūnai

1,9

9,2

6.28

7.28

8

8

Naiviai ( asf. )

2,6

11,8

6.31

7.25

9

9

Skapiškio g.st.

3,9

15,7

6.35

7.21

10

 

Kandrėnai

3,9

19,6

6.40

-

11

 

Miškonys

5,6

25,2

6.46

-

12

 

Laičiai

3,8

29,0

6.55

-

13

 

Laičių g-ja

1,5

30,5

6.57

-

14

 

Kepuriai

3,2

33,7

7.00

-

15

 

Baštupys

1,5

35,2

7.02

-

16

10

Skapiškio mst.

1,2

36,4

7.05

7.15

17

11

Kreipšiai I

2,0

38,4

7.01

7.16

18

12

Kreipšiai II

1,0

39,4

7.03

7.14

19

13

Biliūnai

2,2

41,6

7.05

7.12

20

14

Pieninė

1,0

42,6

7.07

7.10

 

  KUPIŠKIS – LAIČIAI (6102) po pietų nuvažiuojant 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Išvykimo laikas d.d.

1

Kupiškio AS

0

0

14.10

2

Centras

1,6

1,6

14.12

3

Paukštynas

1,9

3,5

14.14

4

Pyragių ež.

0,7

4,2

14.16

5

Plundakai

1,5

5,7

14.18

6

Kuosėnai

2,3

8,0

14.24

7

Naiviai I

2,2

10,2

14.28

8

Parduotuvė

2,2

12,4

14.30

9

Naiviai II

0,9

13,3

14.32

10

Skapiškio g.st.

3,9

17,2

14.42

11

Skapiškio mst.

3,8

21,0

14.50

12

Kreipšiai I

2,0

23,0

14.52

13

Kreipšiai II

1,0

24,0

14.55

14

Biliūnai

2,2

26,2

14.57

15

Pieninė

1,0

27,2

14.58

16

Biliūnai

1,0

28,2

14.59

17

Kreipšiai II

2,2

30,4

15.01

18

Kreipšiai I

1,0

31,4

15.02

19

Skapiškio mst.

2,0

33,4

15.04

20

Baštupys

1,2

34,6

15.06

21

Kepuriai

1,5

36,1

15.09

22

Laičių g-ja

3,2

39,3

15.13

23

Laičiai

1,5

40,8

15.15

 

 KUPIŠKIS – LAIČIAI   (6101) grįžtant 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Grįžimo laikas d.d.

1

Kupiškio AS

0

0

15.50

2

Centras

1,6

1,6

15.48

3

Paukštynas

1,9

3,5

15.45

4

Pyragių ež.

0,7

4,2

15.42

5

Plundakai

1,5

5,7

15.40

6

Kuosėnai

2,3

8,0

15.38

7

Naiviai I

2,2

10,2

15.35

8

Parduotuvė

2,2

12,4

-

9

Naiviai II (ant asfalto)

0,9

13,3

15.32

10

Skapiškio g.st.

3,9

17,2

15.30

11

Kandrėnai

4,9

22,1

15.25

12

Miškonys

5,6

27,7

15.20

13

Laičiai

3,8

31,5

15.15

 

 KUPIŠKIS – BILIŪNAI PER TATKONIS 6102, 6002 

6102

6102

6002

 

km*

km**

Laikas d.d.

išvykimo

grįžimo

1

 

1

Kupiškio AS

0

0

6.10

7.45

2

 

2

Centras

1,6

1,6

6.12

7.42

3

 

3

Paukštynas

1,9

3,5

6.14

7.39

4

 

4

Pyragių ež.

0,7

4,2

6.15

7.36

5

 

5

Plundakai

1,5

5,7

6.17

7.33

6

 

6

Kuosėnai

2,3

8,0

6.20

7.30

7

 

7

Naiviai I

2,2

10,2

6.22

7.27

8

 

8

Parduotuvė

2,2

12,4

6.24

7.24

9

 

9

Naiviai II

0,9

13,3

6.25

7.21

-

 

10

Kereliai

1,9

15,2

-

7.18

-

 

11

Tatkonys

1,9

17,1

-

7.15

-

 

12

Kereliai

1,9

19,0

-

7.12

10

 

13

Skapiškio g.st.

4,6

23,6

6.35

7.10

11

11

14

Skapiškio m.

3,8

27,4

6.41

7.05

12

12

 

Kreipšiai I

2,0

29,4

6.43

6.58

13

13

 

Kreipšiai II

1,0

30,4

6.44

6.55

14

14

 

Biliūnai

2,2

32,6

6.46

6.52

15

15

 

Pieninė

1,0

33,6

6.48

6.50

 

  KUPIŠKIS – BILIŪNAI per TATKONIS, KANDRĖNUS, LAIČIUS, 6100

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Išvykimo laikas d.d.

6100

1

Kupiškio AS

0

0

15.00

2

Centras

1,6

1,6

15.03

3

Paukštynas

1,9

3,5

15.06

4

Pyragių ež.

0,7

4,2

15.08

5

Plundakai

1,5

5,7

15.10

6

Kuosėnai

2,3

8,0

15.15

7

Naiviai I

2,2

10,2

15.18

8

Parduotuvė

2,2

12,4

15.20

9

Naiviai II

0,9

13,3

15.22

10

Kereliai

1,9

15,2

15.24

11

Tatkonys

1,9

17,1

15.26

12

Kereliai

1,9

19,0

15.28

13

Skapiškio g.st.

4,6

23,6

15.33

14

Kandrėnai

3,9

27,5

15.43

15

Miškonys

5,6

33,1

15.48

16

Laičiai

3,8

36,9

15.51

17

Laičių g-ja

1,5

38,4

15.54

18

Kepuriai

3,2

41,6

15.55

19

Baštupys

1,5

43,1

15.57

20

Skapiškio mst.

1,2

44,3

15.58

21

Vengriškis

2,0

46,3

-

22

Tvirai

2,0

48,3

-

23

Vengriškis

2,0

50,3

-

24

Skapiškio mstl.

2,0

52,3

-

25

Kreipšiai I

2,0

46,3

16.02

26

Kreipšiai II

1,0

47,3

16.04

27

Biliūnai

2,2

49,5

16.06

28

Pieninė

1,0

50,5

16.08

 

 

 Grįžtant 6103

1

Kupiškio AS

0

0

16.45

2

ATĮ

1,3

1,3

16.43

3

Stičkalnis

1,3

2,6

16.41

4

Skodiniai

2,2

4,8

16.38

5

Slavinčiškis

1,3

6,1

16.36

6

Čiovydžiai

1,2

7,3

16.34

7

Duoniūnai

1,9

9,2

16.32

8

Naiviai

2,6

11,8

16.30

9

Skapiškio g.st.

3,9

15,7

16.26

10

Skapiškio mst.

3,8

19,5

16.22

11

Kreipšiai I

2,0

21,5

16.18

12

Kreipšiai II

1,0

22,5

16.16

13

Biliūnai

2,2

24,7

16.15

14

Pieninė

1,0

25,7

16.13

 

  KUPIŠKIS – LAUKMINIŠKIAI   (5700) 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas   d.d.

Laikas   d.d.

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

6.40

7.45

15.45

16.40

2

Turgavietė

1,8

1,8

6.42

7.41

15.48

16.38

3

Aukštupėnai

1,2

3,0

6.45

7.39

15.51

16.36

4

Pajuodupė

1,9

4,9

6.47

7.36

15.54

16.34

5

Vėžionys

1,3

6,2

6.50

7.34

15.57

16.33

6

Vėžionių d.

2,0

8,2

6.52

7.30

16.00

16.31

7

Bagdonys

1,7

9,9

6.54

7.26

16.03

16.29

8

Jutkonys

2,3

12,2

6.57

7.22

16.06

16.27

9

Virbališkių m.p.

1,2

13,4

6.59

7.18

16.09

16.25

10

Virbališkiai

1,3

14,7

7.04

7.15

16.11

16.24

11

Dirbtuvės

1,8

16,5

7.06

7.12

16.14

16.22

12

Laukminiškiai

1,0

17,5

7.08

7.10

16.16

16.20

 

  KUPIŠKIS – LAUKMINIŠKIAI    (5700)  

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas   d.d.

Išvykimo

 

 

 

Grįžimo

 

5700

 

1

1

Kupiškio AS

0

0

13.55

14.55

-

2

Krantinės g. (Kupos pr.m-kla)

1,4

1,4

14.00

-

-

3

Taikos g.1 ( prieš sankryžą )

0,5

1,9

14.05

-

2

4

Turgavietė

1,0

2,9

14.07

14.52

3

5

Aukštupėnai

1,2

4,1

14.10

14.50

4

6

Pajuodupė

1,9

6,0

14.13

14.48

5

7

Vėžionys

1,3

7,3

14.16

14.46

6

8

Vėžionių d.

2,0

9,3

14.18

14.44

7

9

Bagdonys

1,7

11,0

14.20

14.42

8

10

Jutkonys

2,3

13,3

14.22

14.40

9

11

Virbališkių m.p.

1,2

14,5

14.24

14.38

10

12

Virbališkiai

1,3

15,8

14.26

14.36

11

13

Dirbtuvės

1,8

17,6

14.28

14.34

12

14

Laukminiškiai

1,0

18,6

14.30

14.32

 

 

KUPIŠKIS – PANEVĖŽYS   (7201)

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km nuv.

Laikas d.d.

Laikas d.d.,Š

Laikas

Laikas

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

5.20

7.45

9.40 

13.20 

11.40 

15.30 

16.10 

19.40 

2

Byčiai

3,1

3,1

5.22

7.40

9.42 

13.18

11.42

15.28

16.12

19.38

3

Noriūnai

2,5

5,6

5.24

7.36

9.44

13.16

11.44

15.26

16.14

19.37

4

MSMV

1,7

7,3

5.25

7.33

9.45

13.13

11.45

15.25

16.15

19.36

5

Karaliūnai

2,9

10,2

5.26

7.29

9.46

13.10

11.46

15.23

16.16

19.34

6

Paulianka

1,7

11,9

5.27

7.26

9.49

13.06

11.49

15.20

16.19

19.30

7

Skverbai I

3,0

14,9

5.31

7.21

9.54

13.02

11.54

15.16

16.24

19.28

8

Skverbai II

1,6

16,5

5.34

7.18

9.57

12,59

11.57

15.13

16.27

19.26

9

Subačiaus g.st.

1,8

18,3

5.37

7.15

10.00

12,56

12.00

15.10

16.30

19.23

10

Akmeniai

3,5

21,3

5.41

7.10

10.05

12.55

12.05

15.09

16.35

19.20

11

Tiltagaliai

3,1

24,4

5.46

7.05

10.10

12.50

12.10

15.04

16.40

19.15

12

Palaukiai

1,9

26,3

5.49

7.02

10.13

12.47

12.13

15.01

16.43

19.12

13

Breiviškiai

1,7

28,0

5.52

6.59

10.16

12.44

12.16

14.58

16.46

19.09

14

Karsakiškis

2,5

30,5

5.56

6.55

10.20

12.40

12.20

14.54

16.50

19.05

15

Pagiegala

2,0

32,5

5.58

6.52

10.23

12.37

12.23

14.51

16.53

19.02

16

Kol.sodai

2,0

34,5

6.01

6.49

10.26

12.34

12.26

14.48

15.56

18.59

17

Kaubariškis

1,5

36,0

6.03

6.47

10.28

12.32

12.28

14.46

16.58

18.57

18

Naujikai

1,2

37,2

6.04

6.46

10.29

12.31

12.29

14.44

16.59

18.56

19

Bernotai

1,5

38,8

6.06

6.44

10.31

12.29

12.31

14.42

17.01

18.54

20

Paliūniškis

1,5

40,2

6.08

6.42

10.33

12.27

12.33

14.40

17.03

18.52

21

Girininkija

2,1

42,3

6.11

6.39

10.36

12.24

12.36

14.37

17.05

18.49

22

Vaivadai

1,7

44,0

6.14

6.36

10.39

12.21

12.39

14.34

17.09

18.46

23

Panevėžio AS

4,9

48,9

6.20

6.30

10.45

12.15

12.45

14.25

17.15

18.40


 

  KUPIŠKIS – ŽADEIKIAI PER BAKŠĖNUS (7800-7801) 

 

7801-7800

7800-7800

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas   d.d.

Laikas d.d.

7801

7800

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

1

Kupiškio AS

0

0

5.55

7.45

14.55

16.55

2

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

5.57

7.42

14.58

16.53

3

3

Zuntė

0,9

2,6

5.59

7.40

15.00

16.51

4

4

Paketuriai

1,2

3,8

6.00

7.38

15.03

16.49

5

5

Drulėnai

1,3

5,1

6.03

7.37

15.06

16.47

6

6

Drulėnų ež.

1,4

6,5

6.06

7.35

15.09

16.44

7

7

Maldiniškis

0,9

7,4

6.08

7.33

15.11

16.42

 

 

Žaideliai

1,2

8,6

-

7.31

15.13

-

7

7

Maldiniškis

1,2

9,8

-

7.28

15.16

-

8

8

Griciūnai

2,6

12,4

6.12

7.24

15.19

16.38

9

9

Gyvakarai

2,3

14,7

6.15

7.22

15.21

16.35

10

10

Pabudys

2,5

17,2

6.19

7.18

15.23

16.31

-

11

Salamiestis

1,6

18,8

-

7.15

15.26

16.28

-

12

Pabudys

1,6

20,4

-

7.12

15.29

16.25

11

13

Bakšėnai

2,8

23,2

6.24

7.09

15.32

16.22

12

14

Žiliai

2,0

25,2

6.27

7.06

15.35

16.20

13

15

Zasinyčiai

1,2

26,4

6.30

7.02

15.39

16.17

14

16

Alizava

3,4

29,8

6.35

6.58

15.42

16.15

15

17

Gliaudeliai

2,3

32,1

6.39

6.54

15.46

16.12

16

18

Girsteikiai

2,4

34,5

6.42

6.50

15.50

16.09

17

19

Muntvydai

0,8

35,3

6.43

6.47

15.52

16.07

18

20

Žadeikiai

2,1

37,4

6.45

6.45

15.55

16.05

 

KUPIŠKIS – VAINIŪNIŠKIS PER PALĖVENĖLĘ (5200) 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas Pr,P

Laikas Pr, P

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

6.00

7.40

15.15

16.40

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

6.03

7.35

15.18

16.38

3

Zuntė

0,9

2,6

6.05

7.33

15.20

16.36

4

Paketuriai

1,2

3,8

6.08

7.29

15.23

16.35

5

Drulėnai

1,3

5,1

6.10

7.27

15.25

16.33

6

Žaideliai I

1,4

6,5

6.13

7.24

15.28

16.31

7

Žaideliai II

1,4

7,9

6.16

7.21

15.31

16.29

8

Palėvenėlė

2,0

9,9

6.20

7.17

15.35

16.27

9

Miliūnų m-kla

1,7

11,6

6.23

7.14

15.38

16.24

10

Miliūnai

2,5

14,1

6.28

7.09

15.41

16.22

11

Sabuliškis

2,2

16,3

6.30

7.05

15.45

16.18

12

Kalnagaliai

1,0

17,3

6.34

7.03

15.47

16.14

13

Alizava

1,5

18,8

6.37

7.00

15.50

16.12

14

Pilviškiai

2,7

20,3

6.42

6.55

15.55

16.10

15

Vainiūniškis

1,5

23,0

6.43

6.54

15.57

16.07

16

Vainiūniškio m-kla

1,4

24,4

6.45

6.50

16.00

16.05

 

 KUPIŠKIS –ALIZAVA PER PALĖVENĖLĘ (5200) 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas A,T,K

Laikas A,T,K

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

6.20

7.40

15.15

16.20

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

6.23

7.35

15.18

16.18

3

Zuntė

0,9

2,6

6.25

7.33

15.20

16.16

4

Paketuriai

1,2

3,8

6.28

7.29

15.23

16.15

5

Drulėnai

1,3

5,1

6.30

7.27

15.25

16.13

6

Žaideliai I

1,4

6,5

6.36

7.21

15.28

16.11

7

Žaideliai II

1,4

7,9

6.40

7.17

15.31

16.09

8

Palėvenėlė

2,0

9,9

6.43

7.14

15.35

16.07

9

Miliūnų m-kla

1,7

11,6

6.45

7.11

15.38

16.04

10

Miliūnai

2,5

14,1

6.48

7.09

15.41

16.02

11

Sabuliškis

2,2

16,3

6.52

7.05

15.45

15.59

12

Kalnagaliai

1,0

17,3

6.54

7.03

15.47

15.57

13

Alizava

1,5

18,8

6.57

7.00

15.50

15.55

 

KUPIŠKIS – SUBAČIAUS MST. PER LUKONIS 6300   

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas d.d.

Laikas d.d.

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

6.40

8.25

14.00

16.00

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

6.43

8.22

14.03

15.57

3

Zuntė

0,9

2,6

6.45

8.20

14.05

15.56

4

Svideniai

1,9

4,5

6.47

8.17

14.07

15.54

5

Akmenytės m-kla

2,1

6,6

6.50

8.14

14.10

15.50

6

Akmenytė

1,3

7,9

6.52

8.11

14.12

15.47

7

Mutkūnai

0,9

8,8

6.55

8.08

14.15

15.46

8

Siauriai I

1,3

10,1

6.57

8.06

14.17

15.44

9

Siauriai II

0,8

10,9

6.59

8.04

14.19

15.43

10

Oniūnai

2,0

12,9

7.02

8.02

14.22

15.40

11

Miliūnai

2,1

15,0

7.03

8.01

14.25

15.37

12

Jauniūnai I

0,9

15,9

7.07

7.57

14.27

15.35

13

Jauniūnai II

1,5

17,4

7.10

7.55

14.30

15.32

14

Lukonys

2,2

19,6

7.13

7.53

14.33

15.27

15

Beržytė

1,8

21,4

7.16

7.51

14.36

15.24

16

Akmeniai

1,6

23,0

7.19

7.49

14.39

15.20

17

Subačiaus g.st

2,7

25,7

7.25

7.45

14.45

15.15

18

Subačiaus g-ja

2,2

27,9

7.30

7.40

14.50

15.10

19

Padembė

1,1

29,0

7.32

7.37

14.52

15.08

20

Subačiaus mst.

1,8

30,8

7.35

7.35

14.55

15.05


 

KUPIŠKIS – SIAURIAI II   6300

Pirmadienis-ketvirtadienis      

Eil.

Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

15.45

16.20

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

15.48

16.19

3

Zuntė

0,9

2,6

15.50

16.17

4

Svideniai

1,9

4,5

15.52

16.15

5

Akmenytės m-kla

2,1

6,6

15.55

16.12

6

Akmenytė

1,3

7,9

15.57

16.10

7

Mutkūnai

0,9

8,8

15.58

16.08

8

Siauriai I

1,3

10,1

16.00

16.07

9

Siauriai II

0,8

10,9

16.01

16.05

 

 KUPIŠKIS – MAKSVYČIAI (7400)    

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Išvykimo laikas d.d.



1

Kupiškio AS

0

0

6.30

 

2

Byčiai

3,1

3,1

6.34 

 

3

Puponys I

1,1

4,2

6.36 

 

4

Puponys II

1,3

5,5

6.38 

 

5

Akmeniai

2,6

8,1

6.42 

 

6

Kompleksas

1,6

9,7

6.44 

 

7

Rudiliai I

1,4

11,1

6.46 

 

8

Rudiliai II

0,8

11,9

6.47 

 

9

Maksvyčiai

1,4

13,3

6.48 

 

 

7401     

Eil.

Nr

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Išvykimo laikas d.d.

1

Maksvyčiai

0

0

6.50

2

Rudiliai II

1,4

1,4

6.53

3

Rudiliai I

0,8

2,2

6.56 

4

Radžiūnai

2,3

4,5

7.00 

5

MSMV

5,0

7,2

7.04 

6

Noriūnų sen.

0,4

7,6

7.07 

7

Palėvenė

1,6

9,2

7.10 

8

Noriūnų sen.

1,6

10,8

7.15 

9

MSMV

0,4                                                                              

11,2

7.20 

10

Puponys I

5,2

16,4

7.28 

11

Puponys II

1,3

17,7

7.30 

12

Puponys I

1,3

19,0

7.33

13

Byčių k-ra

3,1

22,1

7.36

14

P.Matulionio m.

1,8

23,9

7.38

15

Kupiškio AS

2,1

26,0

7.45

 
 

KUPIŠKIS – NAUJOSIOS KAPINĖS (6800)  

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas

antrą mėnesio šeštadienį

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

10.00

11.20

2

P.Matulionio g.

1,7

1,7

10.03

11.17

3

Byčių kontora

2,0

3,7

10.06

11.14

4

Naujosios kapinės

1,7

5,4

10.10

11.10

 

  KUPIŠKIS – VILNIUS (43401) 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas   P ,S

išvykimo

grįžimo

1

Kupiškio AS

0

0

14.05

21.40

2

Šepeta

6

6

14.14

21.31

3

Jurkštai

10

16

14.27

21.18

4

Aluotos

9

25

14.38

21.07

5

Svėdasai

7

32

14.45

21.00

6

Vyžuonos

15

47

14.58

20.47

 

 

 

 

Atv. 15.10

20.35 išv.

7

Utena

12

59

Išv. 15.20

20.25 atv.

8

Suginčiai

19

78

15.40

20.05

 

 

 

 

Atv. 15.55

19.50 išv.

9

Molėtai

14

92

Išv. 16.00

19.45 atv.

10

Bebrusai

7

99

16.07

19.38

11

Bijūtiškis

6

105

16.12

19.33

12

Smailiai

5

110

16.16

19.29

13

Visalaukė

10

120

16.24

19.21

14

Žemaitėliai

5

125

16.28

19.17

15

Vilnius

38

163

17.10

18.35

 

 

 VISŲ IŠ KUPIŠKIO AUTOBUSŲ STOTIES IŠVYKSTANČIŲ IR Į STOTĮ ATVYKSTANČIŲ AUTOBUSŲ GRAFIKAI 
(BE UAB „KUPIŠKIO AUTOBUSŲ PARKAS“ VIETINIO REGULIARAUS SUSISIEKIMO MARŠRUTŲ)

 

Maršrutas

IŠVYKSTA

ATVYKSTA

Kaunas per Viešintas

6.30 d.d.,Š 16.10

12.25; 15.40 d. d., Š;

Utena per Svėdasus

10.50 d.d.,Š; 12.40; 14.10;

18.10

7.08; 7.50 d. d., Š; 11.50; 14.40; 17.30; 18.02; 19.35; 21.40 P,S

Vilnius per Uteną, Molėtus

5.25 d.d.,Š; 9.48; 14.05 P,S; 15.00

11.50; 18.02; 19.35; 21.40 P,S

Klaipėda per Panevėžį

7.10 W; 10.20

14.08 ; 17.40

Klaipėda per Palangą

7.10 Q; 10.20

14.08, 17.40

Šiauliai per Panevėžį

8.15

14.08; 16.55; 17.40

Panevėžys

5.20 d.d.; 6.45 d.d.,Š; 7.10; 7.55 d.d.,Š; 8.15; 9.00 d.d.,Š; 9.40 d.d.,Š; 10.20; 11.40; 13.00; 14.45; 16.10; 17.35; 18.00 P,S

7.45 d.d., 9.45 d.d,Š; 10.45 d.d.,Š; 12.05 d. d., Š; 12.35;13.20 d. d., Š; 14.05P,S;14.08; 15.30;16.00; 16.55; 18.05; 19.40

Rokiškis per Skapiškio g.st.

9.50 d.d.,Š; 12.10 d.d.,Š; 16.05

5.20 d.d.,Š; 6.40 d. d., Š; 8.55 d. d., Š;    12.55; 17.55 P,S

Zarasai per Rokiškį

17.43

10.13

Biržai per Pandėlį

12.30

16.05

Rokiškis per Skapiškį, Pandėlį

14.10 P,S, 17.00; 19.45

8.10

Biržai

12.00 ; 18.07

9.43; 14.45


 

Mikroautobusų maršrutai

 

Panevėžys

6.20d.d.,Š; 8.30 d. d., Š; 12.15 d. d., Š; 16.35 d. d.

8.28 d.d.,Š; 11.00d.d.,Š; 14.03 d.d.,Š; 18.25 d.d.

 

 

 

Sutartiniai ženklai: 
* - Atstumas tarp sustojimų;
** - Maršrutu nuvažiuotas atstumas;

W -  važiuoja nuo 9 mėn. 1 d. iki  5 mėn. 31 d.

Q -   važiuoja nuo 6 mėn. 1 d. iki 8 mėn. 31 d.

d. d. - darbo dienomis; 
Pr. - pirmadieniais;
A - antradieniais;
T - trečiadieniais;
K - ketvirtadieniais;
P - penktadieniais;
Š - šeštadieniais; 
S. – sekmadieniais.

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2018-12-05 16:45
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“