Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Maršrutų sąrašas

UAB „KUPIŠKIO AUTOBUSŲ PARKAS“

Kodas 164742773

 

INFORMACIJA TELEFONU (8 459) 35 333

 

MARŠRUTŲ PAKEITIMAS NUO 2020 m. RUGSĖJO 7 DIENOS

 

Uždarosios akcinės bendrovės ,,Kupiškio autobusų parkas“ maršrutas

KUPIŠKIS–ADOMYNĖ PER ŠETEKŠNĄ–KUPIŠKIS  

 

Eil. Nr. 

Stotelės pavadinimas 

km* 

km** 

Laikas d.d.

Laikas d.d.

 
 

išvykimo

grįžimo

išvykimo

grįžimo

 

 

1

Kupiškio AS

0

0

6.00

7.45

15.30

17.05

 

 

2

Stičkalnis I

2,6

2,6

6.05

7.40

15.35

17.01

 

 

3

Skodiniai

2,2

4,8

6.07

7.36

15.37

16.59

 

 

4

Slavinčiškis

1,3

6,1

6.08

7.33

15.39

16.57

 

 

5

Čiovydžiai

1,1

7,2

-

-

15.41

-

 

 

6

Skodiniai I

2,8

10,0

6.11

7.30

15.45

16.54

 

 

7

Skodiniai II

1,2

11,2

6.13

7.28

15.47

16.51

 

 

8

Puponėliai

1,9

13,1

6.14

7.26

15.50

16.48

 

 

9

Keginiai

1,4

14,5

6.16

7.22

15.52

16.45

 

 

10

Puožas

2,3

16,8

6.19

7.18

15.56

16.42

 

 

11

Juodpėnai

2,6

19,4

6.25

7.13

16.00

16.38

 

 

12

Obonys

2,7

22,1

6.29

7.08

16.04

16.34

 

 

13

Vairiškiai

2,8

24,9

6.34

7.04

16.07

16.30

 

 

14

Šetekšna

2,4

27,3

7.00

16.08

 

 

15

Vairiškiai

2,4

29,7

6.57

16.09

 

 

16

Beregiai

2,1

31,8

6.38

6.54

16.10

16.18

 

 

17

Adomynė

2,6

34,4

6.43

6.50

16.13

16.15

 

 

 

 Uždarosios akcinės bendrovės ,,Kupiškio autobusų parkas“ maršrutas

KUPIŠKIS-ANTAŠAVA PER UOGINIUS, SVIDENIUS– KUPIŠKIS

 

Eil. Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

Laikas d.d.

laikas

Eil.

Nr.

Stotelės pavadinimas

km*

km**

laikas

išvykimo

 

grįžimo

1

   Kupiškio AS

0

0

6.40

1

   Kupiškio AS

0

0

7.45

2

Gedimino g.

0,7

0,7

6.41

2

Matulionio m-kla

0,9

0,9

7.42

2

Matulionio g.

1,0

1,7

6.42

3

   Svideniai

4,1

5,0

7.40

3

   Zuntė

0,9

2,6

6.44

4

   Paketuriai I

2,3

7,3

7.38

4

   Paketuriai I

0,7

3,3

6.46

5

   Akmenytė

1,9

9,2

7.35

5

   Akmenytė

1,9

5,2

6.47

6

   Intapai

1,5

10,7

7.32

6

   Intapai

1,5

6,7

6.49

7

   Keršuliškiai

1,3

12,0

7.29

7

   Keršuliškiai

1,3

8,0

6.51

8

   Didžprūdėliai

2,1

14,1

7.26

8

   Didžprūdėliai

2,1

10,1

6.53

9

   Didžprūdžiai

2,2

16,3

7.22

9

   Didžprūdžiai

2,2

12,3

6.55

10

   Duorpiai

2,1

18,4

7.18

10

   Duorpiai

2,1

14,4

6.57

11

   Kryžkelė

2,5

20,9

7.15

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2020-11-23 10:28
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“