Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Mero gyvenimo aprašymas

Gyvenimo aprašymas

 

 

 

Dainius Bardauskas

Kupiškio rajono savivaldybės meras

meras@kupiskis.lt

 

 

 

 

 

 

Biografija

Dainius Bardauskas gimė 1965 m. birželio 5 d. Juodpėnų kaime, Šimonių sen., Kupiškio r. Vėliau tėvai dėl paskyrimų į kitas pareigas persikėlė gyventi į Butėnų k., Šimonių sen., Kupiškio r. Šiuo metu gyvena Šimonių miestelyje, Šimonių sen., Kupiškio r.

 

Išsilavinimas

1983 m. baigė Šimonių vidurinę mokyklą, tais pačiais metais įstojo į Lietuvos veterinarijos akademiją, kur įgijo veterinarijos gydytojo specialybę. 2006 m. baigė studijas Vilniaus universitete, kur buvo suteiktas socialinio darbo magistro kvalifikacinis laipsnis.

 

Darbinė patirtis

Baigęs studijas Dainius Bardauskas grįžo dirbti į Šimonis, dirbo žemės ūkio srityje. 1995 m. tapo Šimonių seniūnijos seniūnu. Nuo 1998 m. iki 2000 m. dirbo Kupiškio rajono žemės ūkio skyriaus vedėju. Nuo 2000 m. iki 2015 m. dirbo Kupiškio socialinės globos namų direktoriumi. 2015 m. tiesioginiuose Kupiškio rajono savivaldybės mero rinkimuose buvo išrinktas meru.

 

Politinė veikla

Nuo jaunystės domėjosi politika, istorija, rinkosi nuosekliausiai už Lietuvos nepriklausomybę pasisakančią jėgą, todėl įstojo į TS-LKD partiją. 19972000 m. buvo Kupiškio rajono tarybos narys. 2011 m. grįžo į aktyvią politinę veiklą ir buvo išrinktas į Kupiškio rajono savivaldybės tarybą.

 

Šeima

Dainius Bardauskas yra vedęs. Kartu su žmona Danguole turi dvi dukras.

 

Pomėgiai

Istorija ir žvejyba yra tie pomėgiai, kurie lydi merą nuo pat jaunų dienų. Muzika taip pat buvo neatsiejama gyvenimo dalis ne vienerius metus. Mėgsta bendrauti ir sugeba ne tik išklausyti, bet ir išgirsti. Nėra kategoriškas, tačiau, kai to reikalauja aplinkybės, sugeba išlaikyti tvirtą poziciją.

 

Kita

Turi teistumą (autoįvykis).

 

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-03-27 08:19
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“