Naujienos ir aktualijos

2022-12-08

Rusijai nuolat atakuojant Ukrainos energetikos infrastruktūrą ir siekiant palaužti šalies gynėjus šalčiu, Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) sutelkė pastangas padėti Ukrainos gyventojams ištverti sunkią žiemą.

Plačiau

2022-12-08

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų.

Plačiau

2022-12-08

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras kartu su Kupiškio rajono savivaldybe ir partneriais kviečia į mergaičių ir moterų 3x3 krepšinio turnyrą, skirtą Kupiškio rajono savivaldybės taurėms laimėti.

Plačiau

2022-12-07

Šiandien savivaldybės vadovai su pergale Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine pasveikino Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos moksleivę Martą Astravaitę, kuri už puikiai parodytas teisines žinias buvo išrinkta pirmąja nugalėtoja tarp piliečių, dalyvavusių egzamine (5-6 klasių kategorijoje).

Plačiau

2022-12-07

2022 m. gruodžio 6 d. Kupiškio rajono savivaldybės NVO taryba sukvietė rajone veikiančių nevyriausybinių organizacijų atstovus į Žemės ūkio ir bendruomenių salėje vykusį pasitarimą, kurį moderavo UAB „Eurointegracijos projektai“ projektų vadovė Agnė Kanapeckaitė.

Plačiau

2022-12-07

Šiandien startuoja nauja Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos internetinė svetainė, o kartu su ja ir nauja galimybė konsultuotis ir tartis su vaiko teisių gynėjais visais su vaiko teisėmis susijusiais klausimais inicijuojant realaus laiko pokalbį.

Plačiau

2022-12-07

Gruodžio 6 dieną 13.30 val. LR Seimo rūmuose (Spaudos konferencijų salėje) buvo pristatyta Seimo Pirmininko pavaduotojo Jono Jaručio globojama Kupiškio meno mokyklos mokinių kūrybos darbų paroda „Menas augančios Lietuvos akimis“.

Plačiau

2022-12-07

Kupiškio socialinių paslaugų centras teikia įvairias socialines paslaugas kliento namuose (pagalba į namus, dienos socialinė globa, integrali pagalba, laikinas atokvėpis, asmeninė pagalba neįgaliajam), kurios padeda kuo ilgiau savarankiškai gyventi savo namuose ir aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime.

Plačiau

2022-12-07

Gruodžio 20 d. nuo 15 iki 18 val. Valstybinių miškų urėdijos miškininkai pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse bei didžiųjų prekybos centrų aikštelėse visoje Lietuvoje gražiausioms metų šventėms besiruošiantiems gyventojams dovanos nemokamas eglių šakas.

Plačiau

 
 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“