Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Naujienos ir aktualijos

2022-01-21

Š. m. sausio 21 d. vyko savivaldybės vadovų susitikimas su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministru Linu Obcarsku ir Lietuvos Respublikos Seimo nariu, Seimo Pirmininkės pavaduotoju Jonu Jaručiu.

Plačiau

2022-01-21

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta koronavirusinė infekcija (COVID-19 liga), turi užpildyti anketą https://atvejis.nvsc.lt/ ir pateikti ne tik epidemiologinius duomenis apie save, bet ir nurodyti sąlytį turėjusius šeimos narius.

Plačiau

2022-01-21

Asmenis, turinčius judėjimo negalią, kviečiame nemokamai mokytis B kategorijos transporto priemonės vairavimo. Artimiausia grupė startuoja jau 2022 m. vasario mėnesį.

Plačiau

2022-01-20

Liko kiek daugiau nei savaitė gyventojams teikti paraiškas individualiems gyvenamiesiems namams atnaujinti ir šilumos siurbliams bei biokuro katilams pasikeisti.

Plačiau

2022-01-20

Lietuvoje sparčiai plintant omikron atmainai, Vyriausybėje buvo priimtas sprendimas imtis papildomų komunikacijos priemonių ir sukurti kampaniją, kviečiančią žmones nelikti paskutiniais nepasiskiepijusiais nuo COVID-19.

Plačiau

2022-01-20

Vakar sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pristatė sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarką (pertvarka), kuri yra vienas svarbiausių XVIII Vyriausybės programoje numatytų darbų.

Plačiau

2022-01-20

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) skelbia paraiškų priėmimą dėl planuojamų įsigyti grynaveislių veislinių gyvūnų pirkimo dalinio kompensavimo.

Plačiau

2022-01-19

Atnaujinti izoliacijos algoritmai ugdymo įstaigoms. Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie COVID-19 vakcinas, vakcinaciją, testavimą ir izoliaciją rasite čia:

Plačiau

 

Naujausi teisės aktai

Būsena:Galioja

Kategorija:Administracijos direktoriaus įsakymai (teritorijų planavimo)

Priimta2022-01-18

Būsena:Galioja

Kategorija:Administracijos direktoriaus įsakymai (teritorijų planavimo)

Priimta2022-01-03

 
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“