Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Kupiškio rajono savivaldybėje

APIE PROJEKTĄ

 

2016 m. pabaigoje Kupiškio rajono savivaldybės administracija ir Europos socialinis fondas pasirašė finansavimo sutartį ES fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektui „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Kupiškio rajono savivaldybėje“ finansuoti (projekto Nr.08.4.1.-ESFA-V-416-01-0006).

Projekto tikslas – įgalinti Kupiškio rajono savivaldybėje gyvenančias šeimas ir (ar) asmenis tinkamai veikti krizinėse situacijose, susijusiose su emocinių, socialinių, vaikų ugdymo, saviraiškos poreikių tenkinimu bei tarpusavio santykiais, sudarant sąlygas gauti kokybiškas kompleksines paslaugas.

 

Paslaugos, kurių teikimą administruoja VšĮ Kupiškio vaikų dienos centras (direktorė Viktorija Pučėtaitė, tel. 862471338):

  • Individualios psichologo konsultacijos - pagalba asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.), ir jų šeimoms, artimiesiems;

Paslaugas teikia:

Psichologė Galina Ziminskienė (Rudilių bendruomeniniai šeimos namai);

Psichologė Žaneta Taurienė (Kupiškio bendruomeniniai šeimos namai).

 

  • Socialinio darbuotojo konsultacijos

Paslaugas teikia:

Socialinė darbuotoja Snieguolė Šulnienė (Rudilių bendruomeniniai šeimos namai; Kupiškio bendruomeniniai šeimos namai).

 

  • Mediacijos paslauga - paslaugos, teikiamos neteisminiam civilinių ginčų taikinamajam tarpininkavimui, siekiant taikaus ginčų, tarpusavio konfliktų sprendimo;

Paslaugas teikia: mediatorė Kristina Jonėnienė (Rudilių bendruomeniniai šeimos namai; Kupiškio bendruomeniniai šeimos namai).

 

  • Pozityvios tėvystės mokymai - paslaugos, teikiamos šeimoms, norinčioms tobulinti ar įgyti tėvystės įgūdžių, siekiant išugdyti geriausias tėvų ir vaikų savybes bei padėti jiems atskleisti savo gebėjimus ir galimybes;

Mokymus veda kvalifikuoti specialistai (psichologai, teisininkai, medikai, pedagogai, kt. specialistai, pagal poreikį, susidarius 10 asmenų grupei.

 

Rudilių bendruomeniniuose šeimos namuose yra teikiama pavėžėjimo paslauga, tiems, kas dalyvauja projekto veiklose, jei nėra pakankamų galimybių naudotis viešuoju transportu (viešojo transporto visai nėra arba yra jis neužtikrina, kad paslaugų gavėjas laiku atvyktų į paslaugų teikimo vietą ir dėl to jam negali būti suteiktos paslaugos numatyta apimtimi) ar asmeniniu transportu;

 

Paslaugos teikiamos:

Kupiškio bendruomeniniuose šeimos namuose (Kupiškio r. švietimo pagalbos tarnyboje, adresas Vilniaus g. 8, Kupiškis).

Atsakingi asmenys:

BŠN administratorė Aušra Vapšienė, tel. 868210918;

BŠN administratorė Vita Strumskytė-Giedrienė, tel. 861764479.

 

Rudilių bendruomeniniuose šeimos namuose (įsikūrę Kupiškio r. Rudilių Jono Laužiko universaliam daugiafunkciam centre, adresas Morkūniškio g. 19, Kupiškio r.).

Atsakingi asmenys:

BŠN administratorė Regina Šimėnienė tel. 867617335;

BŠN administratorius Saulius Kulnickas tel. 861060642.

 

Dėl konsultacijų ir mokymų prašome kreiptis į Bendruomeninių šeimos namų administratorius, jie mielai suderins datą ir laiką su Jūsų klientu ir specialistu.

 

Karantino laikotarpiu visos specialistų konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu (telefonu), pozityvios tėvystės mokymai karantino laikotarpiu nevyksta. Pasikeitus epidemiologinei situacijai ir teisės aktams, reglamentuojantiems paslaugų teikimo pobūdį, specialistų paslaugos bus teikiamos ir pozityvios tėvystės mokymai vyks kontaktiniu būdu.

 

 

Paslaugos, kurių teikimą administruoja Kupiškio socialinių paslaugų centras (direktorė Lina Buitvydaitė, tel. 868638099):

 

  • Asmeninio asistento paslauga - namų ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant) individualiai asmeniui iki 4 val. per parą 7 dienas per savaitę teikiama pagalba, padedanti įgalinti jo savarankiškumą ir užtikrinti jo gyvybines veiklos funkcijas (asmens higiena, mityba, judėjimas/mobilumas, socialiniai santykiai ir aplinka).

 

 

 

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos

Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, projekto vadovė

 


 

    Kupiškio rajono savivaldybės Bendruomeniniai šeimos namai

 


 

Kompleksinės paslaugos šeimai


 

 

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2021-04-23 13:36
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“