Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Jaunimo reikalų koordinatorius

 

Jaunimo reikalų koordinatorius (vyriausiasis specialistas)

Adresas Gedimino g. 36, LT-40130 Kupiškis

Priėmimo laikas I, II, III, IV - nuo 8 val. iki 17 val., V - nuo 8 val. iki 15 val. 45 min. Pietų pertraukos laikas - nuo 12 val. iki 12 val. 45 min.

Kabinetas II aukštas

 

Gabija Jurkėnaitė

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė)

El. paštas [email protected]

Telefonas (8 459) 35 707, +370 688 95286

 

Agnė Gadeckienė (laikinai nedirbanti)

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyriausioji specialistė)

 

 

 

Jaunimas  – pagal LR Jaunimo politikos pagrindų įstatymą - tai asmuo nuo 14 iki 29 metų.

Jaunimo politika – tai kryptinga veikla, kuria sprendžiamos jaunimo problemos ir siekiama sudaryti palankias sąlygas jauno žmogaus asmenybės formavimuisi bei jo integravimuisi į visuomenės gyvenimą, taip pat veikla, kuria siekiama visuomenės ir atskirų grupių supratimo bei tolerancijos jauniems žmonėms.

Todėl, įgyvendinant Kupiškio rajono savivaldybės jaunimo politiką, Kupiškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius rengia ir įgyvendina savivaldybės jaunimo politikos programas ir priemones, analizuoja jaunų žmonių ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų būklę savivaldybės teritorijoje, taip pat koordinuoja savivaldybės institucijų bei įstaigų veiklą jaunimo politikos srityje ir vykdo kitą veiklą, susijusią su jaunimu bei jaunimo organizacijomis.

Jaunimo reikalų koordinatorius suinteresuotiems asmenims teikia informaciją apie jaunimo politikos įgyvendinimą savivaldybėje, kaupia ir skleidžia informaciją apie jaunimo veiklos galimybes.

Jaunimo reikalų koordinatorius siekia tarpinstitucinio bendradarbiavimo įgyvendinant valstybinės ir savivaldybės jaunimo politiką, ir kt.

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, [email protected]
Informacija atnaujinta: 2021-10-21 16:59
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“