Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacija (POLA)

 

Siekiame, kad našta susidūrus su onkologine liga būtų mažesnė, todėl siūlome POLA kortelę!

Kortelę gali gauti bet kuris fizinis asmuo, kuriam yra diagnozuota onkologinė liga, susipažinęs su kortelės taisyklėmis ir užpildęs kortelės paraišką. Jei onkologinė liga diagnozuota nepilnamečiam asmeniui, POLA kortelė gali būti išduodama vienam iš jo tėvų / globėjų. Išduodant kortelę prašoma onkologinę diagnozę įrodančio medicininio dokumento, kortelė yra vardinė su unikaliu numeriu, o paslaugų teikėjas turi teisę paprašyti asmens dokumento, todėl galime garantuoti, kad pagalba pasinaudos tik tie, kam ji yra skirta.

 

Transporto legvatos asmenims, sergantiems onkologinėmis ligomis

Nuo 2021 m. sausio 1 d. įsigalios Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymo (toliau – TLĮ) pakeitimai, vienas kurių – nuostata, pagal kurią asmenys, sergantys onkologinėmis ligomis turi teisę įsigyti transporto bilietą su80 proc. nuolaida (TLĮ 5 straipsnio 1 dalies 3 punktas).

 

Informuojame, kad Sveikatos apsaugos ministerija 2020 m. gruodžio 14 d. Susisiekimo ministerijai pateikė dokumento, patvirtinančio onkologinėmis ligomis sergančių asmenų teisę įsigyti važiavimo keleiviniu transportu bilietą su nuolaida pagal TLĮ 5 straipsnio 1 dalies 3 punktą, pavyzdį, nurodydama, kad toks dokumentas yra Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos kortelė (toliau – POLA kortelė).

 

Atkreipiame dėmesį į tai, kad keleivis norėdamas įsigyti važiavimo keleiviniu transportu bilietą su nuolaida, vežėjui ar keleivinį transportą kontroliuojančiam pareigūnui turi pateikti ne tik POLA kortelę, bet ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Daugiau informacijos apie POLA kortelę:

https://pola.lt/pola-kortele/

 

POLA korteles išduoda POLA savanoriai – POLA kortelės ambasadoriai.

Kupiškis
Tel. 8 633 57454
Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2021-02-03 13:47
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“