Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Informacija gyvūnų savininkams

Primename, kad asmenys, auginantys gyvūnus, privalo laikytis Gyvūnų laikymo Kupiškio rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių, patvirtintų Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 m. rugpjūčio 2 d. įsakymu Nr. ADV-503.

Šios Taisyklės privalomos visiems gyvūnų savininkams ir naudotojams. Dažna problema, kad ne kiekvienas gyventojas žino, kaip tinkamai laikyti augintinį namuose, dėl ko vyksta dideli ginčai su kaimynais. Kiekvienas gyvūno savininkas privalo PRIREGISTRUOTI ir REGULIARIAI SKIEPYTI savo augintinį. Savininkas, kuris augina gyvūną daugiabučiame name, privalo turėti raštišką laiptinės aikštelės butų ir kaimyninių butų (virš ir po) savininkų sutikimą arba daugiabučio gyvenamojo namo bendrijos sutikimą. Bute, privačiame name, kur gyvena kelios šeimos, leidžiama laikyti gyvūnus tik turint raštišką visų jame gyvenančių pilnamečių asmenų sutikimą. Šunų ir kačių registraciją rajone atlieka seniūnijos, Kupiškio mieste – uždaroji akcinė bendrovė „Kupiškio komunalininkas“. Veislinius gyvūnus registruoja Lietuvos kinologų klubai.

Asmenys, vedžiodami augintinius, privalo susirinkti visus gyvūnų ekskrementus ir kitus teršalus.

Asmenys, pažeidę gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka pagal Administracinių nusižengimų kodeksą.

 

 

Teisės ir viešosios tvarkos skyrius

Telefonas (8 459) 35506, mob. +370 615 91847

 

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-10-06 09:20
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“