Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Informacija Kupiškio rajono gyventojams dėl žaliųjų atliekų

 

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyrius informuoja, kad žaliosios atliekos turi būti rūšiuojamos ir kompostuojamos. Vaisiai, daržovės, augalų stiebai bei lapai, nugenėtos šakos, nupjauta žolė negali būti metami į komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerius kartu su kitomis atliekomis ir negali būti paliekamos išnešant iš privačių teritorijų viešosiose vietose – prie gatvės, šaligatvių.

 

Vietinės rinkliavos mokėtojai, gyvenantys individualiuose namuose, biologiškai skaidžias atliekas kompostuoja kompostinėse dėžėse. Turintiems didesnį kiekį siūloma šalinti atvežant ir nemokamai jas priduodant į specialią žaliųjų atliekų surinkimo aikštelę Noriūnų seniūnijoje, Didžiagrašių kaime (tel. (8 45) 432199). Aikštelė priima neribotus kiekius žolių, šakų ir kitus derliaus likučius.

 

Uždaroji akcinė bendrovė „Kupiškio komunalininkas“ nuolat atlieka patikrą dėl tinkamo atliekų šalinimo konteineriuose. Jeigu patikros metu juose randami daiktai ar atliekos, kurių buvimas juose neleistinas pagal atliekų surinkimą ir tvarkymą reglamentuojančius teisės aktus bei Kupiškio rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisykles, konteineris netuštinamas ir surašomas administracinio nusižengimo protokolas pagal ANK 367 str., kuris numato, kad nesilaikant savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas – užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 140 Eur.


Savivaldybė kviečia gyventojus būti pilietiškus ir pastebėjus šiukšlintojus, ne vietoje paliekančius atliekas, padangas, nelegalių šiukšlynų iniciatorius fotografuoti bei pranešti Teisės ir viešosios tvarkos skyriui tel. 35506, el. paštu gintare.balanoskaite@kupiskis.lt.

Pažeidėjai bus griežtai baudžiami.

Pranešėjams anonimiškumą garantuojame.

 

 

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-10-06 09:21
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“