Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Informacija dėl triukšmo

 

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyrius primena, kad pagal Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymą paros laikas yra išskiriamas į dienos metą – nuo 7 iki 19 valandos, vakaro metą – nuo 19 iki 22 valandos ir nakties metą – nuo 22 iki 7 valandos. Esant bet kuriam metui, pagal Lietuvos higienos normos HN 33:2011 didžiausių leidžiamų ribinių dydžių gyvenamosiose ir visuomeninės paskirties pastatuose bei jų aplinkoje lentelę yra apibrėžta kuriuo metu koks didžiausias ribinis garso slėgio lygis yra leistinas.


Jeigu bet kuriuo paros metu susiduriate su problema dėl kaimynų keliamo triukšmo, galite kreiptis į policiją. Pareigūnams užfiksavus triukšmo buvimo faktą, atsakingam asmeniui už viešosios rimties trikdymą bus skiriama nuobauda pagal Administracinių nusižengimų kodekso 488 straipsnį. Už triukšmą atsako būsto valdytojas, nuomos atveju, neesant nuomos sutarčiai, atsakomybė tenka būsto savininkui. Vertinant laisvalaikio ir buitinį triukšmą, matavimų atlikti neprivaloma, užtenka remtis pareigūnų tarnybiniais pranešimais, liudytojų ir nukentėjusių parodymais, bei jų


Triukšmas akcentuojamas ne vien kaip dauguma įsivaizduoja grojama muzika, tačiau ir bet kokia ribinius dydžius viršijanti garsų visuma, tai gali būti šuns lojimas, vaikų lakstymas, bildėjimas ir visa kita, ką gali sukelti žmogus bei jo valdomi įrenginiai.

 

Jeigu Jūsų ramybę trikdo remonto keliamas triukšmas, prašome pranešti Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyriui. Informacija apie asmenis, kurie pateikė prašymus dėl buto remonto yra skelbiama Savivaldybės internetinėje svetainėje www.kupiskis.lt (Veiklos sritys – Viešoji tvarka – Triukšmo valdytojų sąrašas).

 

Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyrius

Tel. (8 459) 35 506, mob. +370 615 91847

214 kab., Vytauto g. 2, LT-40115 Kupiškis

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-10-06 09:21
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“