Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus aikštė

Priėmimas į darbą            
Pranešėjų apsauga            
Kupiškio rajonas                 
Seniūnijos                             

Rinkliava už atliekas             

Viešieji pirkimai              
Teisinė pagalba                

Atviri duomenys                

Nuorodos                     

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji

Informacija vairuotojams dėl automobilių parkavimo trukmę ribojančių ženklų galiojimo zonoje

 

Informacija vairuotojams dėl automobilių parkavimo trukmę ribojančių ženklų galiojimo zonoje


Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Teisės ir viešosios tvarkos skyrius primena, kad vairuotojai turi būti pastabūs ir atkreipti dėmesį į Kupiškio mieste esančius kelio ženklus. Miesto vietose, kuriose yra ribojamas automobilių stovėjimo laikas, stovėjimo zona pažymėta tokiu ženklu.

 

Šis ženklas nurodo stovėjimo vietą, kurioje motorinėms transporto priemonėms leidžiama stovėti ne ilgiau, negu nurodyta, išskyrus skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgaliųjų asmenų automobilių statymo kortele pažymėtas transporto priemones. Kelių eismo taisyklių XVII skyriaus 149 p. nurodo: „Palikdamas stovėti motorinę transporto priemonę stovėjimo trukmę ribojančio ženklo galiojimo zonoje, vairuotojas privalo palikti informaciją apie motorinės transporto priemonės atvykimo laiką už priekinio motorinės transporto priemonės stiklo taip, kad ji būtų matoma kitiems asmenims“. Nesilaikant Kelių eismo taisyklių, motorinės transporto priemonės vairuotojui užtraukia atsakomybę, pagal Administracinio nusižengimų kodekso 417 str. 2 d. „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 Eur.“


Sustojimo laiko nurodymui gali būti naudojamas ne tik specialus „popierinis“ laikrodis, bet taip pat paprasčiausias lapelis, ant kurio būtų užrašytas automobilio parkavimo laikas.

Informaciją atnaujino: Informacinės sistemos administratorius, www@kupiskis.lt
Informacija atnaujinta: 2017-03-14 14:17
 

      

ligonių kasa

jaunimo informavimo ir konsultavimo portalą „Žinau viską“